|
01:04
|
30N
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
02:47
|
30N
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
04:29
|
30N
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
04:33
|
42
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
04:51
|
96
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
04:52
|
27
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
04:58
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
05:10
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
05:12
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
05:23
|
42
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
05:38
|
96
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
05:47
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
05:48
|
27
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
06:10
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
06:15
|
133
|
Kierunek:
Katowice Wita Stwosza
|
|
06:17
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
06:19
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
06:33
|
96
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
06:33
|
42
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
06:47
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
06:50
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
06:55
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
07:17
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
07:20
|
27
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
07:21
|
42
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
07:33
|
96
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
07:47
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
08:06
|
27
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
08:10
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
08:11
|
42
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
08:17
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
08:25
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
08:32
|
196
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
08:48
|
96
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
08:56
|
27
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
09:10
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
09:11
|
42
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
09:17
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
09:25
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
09:48
|
96
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
09:56
|
27
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
10:10
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
10:11
|
42
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
10:17
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
10:25
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
10:48
|
96
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
10:56
|
27
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
11:10
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
11:11
|
42
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
11:17
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
11:25
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
11:48
|
96
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
11:56
|
27
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
12:10
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
12:11
|
42
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
12:15
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
12:17
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
12:48
|
96
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
12:56
|
27
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
13:10
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
13:11
|
42
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
13:17
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
13:25
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
13:38
|
96
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
13:47
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
13:55
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
13:56
|
27
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
14:17
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
14:20
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
14:21
|
42
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
14:24
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
14:25
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
14:38
|
96
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
14:47
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
14:50
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
14:56
|
27
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
15:10
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
15:17
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
15:21
|
42
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
15:30
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
15:38
|
96
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
15:47
|
196
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
15:56
|
27
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
16:00
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
16:17
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
16:21
|
42
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
16:48
|
96
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
16:56
|
27
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
17:05
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
17:10
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
17:11
|
42
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
17:17
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
17:48
|
96
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
17:56
|
27
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
18:11
|
42
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
18:17
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
18:31
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
18:48
|
96
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
18:56
|
27
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
19:11
|
42
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
19:17
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
19:47
|
96
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
19:51
|
27
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
20:07
|
42
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
20:11
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
20:17
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
20:20
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
20:47
|
96
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
21:17
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
21:23
|
42
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
21:24
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
21:47
|
96
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
21:49
|
27
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
21:55
|
42
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
22:12
|
196
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
22:19
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Konopnickiej [nż]
|
|
22:42
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
23:16
|
196
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
23:18
|
27
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
23:51
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|