|
01:48
|
672N
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
03:05
|
672N
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
04:20
|
672N
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
04:40
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
04:55
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
05:08
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
05:10
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
05:27
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
05:30
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
05:40
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
05:40
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
05:57
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
06:03
|
695
|
Kierunek:
Szopienice Szpital Geriatryczny
|
|
06:10
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
06:10
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
06:16
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
06:18
|
108
|
Kierunek:
Dąb Silesia City Center
|
|
06:27
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
06:40
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
06:40
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
06:50
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
06:56
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
06:57
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
07:03
|
695
|
Kierunek:
Szopienice Szpital Geriatryczny
|
|
07:10
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
07:10
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
07:18
|
108
|
Kierunek:
Dąb Silesia City Center
|
|
07:27
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
07:40
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
07:40
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
07:46
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
07:50
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
07:57
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
08:03
|
695
|
Kierunek:
Szopienice Szpital Geriatryczny
|
|
08:10
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
08:10
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
08:18
|
108
|
Kierunek:
Dąb Silesia City Center
|
|
08:27
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
08:40
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
08:40
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
08:50
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
08:56
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
08:57
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
09:03
|
695
|
Kierunek:
Szopienice Szpital Geriatryczny
|
|
09:10
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
09:10
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
09:27
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
09:40
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
09:40
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
09:46
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
09:46
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
09:57
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
10:03
|
695
|
Kierunek:
Szopienice Szpital Geriatryczny
|
|
10:10
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
10:27
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
10:40
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
10:46
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
10:46
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
10:55
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
11:03
|
695
|
Kierunek:
Szopienice Szpital Geriatryczny
|
|
11:10
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
11:27
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
11:40
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
11:40
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
11:46
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
11:46
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
12:03
|
695
|
Kierunek:
Szopienice Szpital Geriatryczny
|
|
12:10
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
12:10
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
12:27
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
12:40
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
12:40
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
12:51
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
13:03
|
695
|
Kierunek:
Szopienice Szpital Geriatryczny
|
|
13:06
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
13:10
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
13:10
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
13:28
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
13:40
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
13:40
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
13:51
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
14:03
|
695
|
Kierunek:
Szopienice Szpital Geriatryczny
|
|
14:08
|
108
|
Kierunek:
Dąb Silesia City Center
|
|
14:10
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
14:10
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
14:16
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
14:28
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
14:40
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
14:40
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
14:51
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
14:58
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
15:03
|
695
|
Kierunek:
Szopienice Szpital Geriatryczny
|
|
15:08
|
108
|
Kierunek:
Dąb Silesia City Center
|
|
15:10
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
15:10
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
15:16
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
15:28
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
15:40
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
15:40
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
15:51
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
15:58
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
16:03
|
695
|
Kierunek:
Szopienice Szpital Geriatryczny
|
|
16:08
|
108
|
Kierunek:
Dąb Silesia City Center
|
|
16:10
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
16:10
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
16:11
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
16:28
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
16:40
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
16:46
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
16:58
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
17:03
|
695
|
Kierunek:
Szopienice Kościół
|
|
17:10
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
17:10
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
17:27
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
17:36
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
17:40
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
17:40
|
72
|
Kierunek:
Szopienice Kościół
|
|
17:46
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Cmentarna
|
|
17:57
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
18:03
|
695
|
Kierunek:
Giszowiec Kościół
|
|
18:10
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
18:10
|
30
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
18:16
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
18:27
|
920
|
Kierunek:
Giszowiec Szyb Roździeński
|
|
18:40
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
18:46
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
18:57
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
19:02
|
695
|
Kierunek:
Giszowiec Kościół
|
|
19:13
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
19:22
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
19:31
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
19:44
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
19:47
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
20:13
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
20:16
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
20:22
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
20:42
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
20:44
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
21:13
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
21:22
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
21:42
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Cmentarna
|
|
21:44
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
22:13
|
72
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
22:16
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
22:22
|
30
|
Kierunek:
Michałkowice Bytomska
|
|
22:42
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Cmentarna
|
|
22:44
|
920
|
Kierunek:
Szopienice Bednorza
|
|
23:13
|
72
|
Kierunek:
Siemianowice Rynek
|
|
23:22
|
30
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|