|
03:39
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
04:04
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
04:34
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
04:35
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
04:53
|
36
|
Kierunek:
Tychy Zajezdnia
|
|
04:55
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
04:59
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
05:05
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
05:07
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
05:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
05:34
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
05:35
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
05:42
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
05:57
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
05:59
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
06:05
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
06:12
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
06:23
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
06:27
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
06:29
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
06:35
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
06:42
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
06:59
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
07:00
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
07:00
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
07:12
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
07:20
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
07:23
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
07:29
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
07:34
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
07:42
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
07:45
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
07:59
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
08:06
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
08:10
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
08:12
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
08:23
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
08:29
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
08:40
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
08:42
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
08:52
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
08:59
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
09:10
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
09:12
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
09:19
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
09:23
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
09:29
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
09:40
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
09:42
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
10:04
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
10:10
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
10:12
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
10:23
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
10:40
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
10:42
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
10:44
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
11:10
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
11:12
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
11:18
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
11:23
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
11:24
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
11:40
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
11:42
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
12:04
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
12:09
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
12:10
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
12:12
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
12:23
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
12:40
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
12:42
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
12:44
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
12:46
|
36
|
Kierunek:
Tychy Zajezdnia
|
|
13:10
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
13:12
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
13:14
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
13:23
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
13:24
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
13:40
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
13:42
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
13:56
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
13:59
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
14:10
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
14:12
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
14:19
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
14:23
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
14:29
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
14:40
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
14:42
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
14:59
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
15:01
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
15:10
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
15:12
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
15:23
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
15:29
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
15:35
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
15:42
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
15:44
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
15:59
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
16:04
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
16:12
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
16:14
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
16:23
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
16:29
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
16:32
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
16:42
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
16:44
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
16:59
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
17:12
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
17:14
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
17:23
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
17:29
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
17:40
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
17:59
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
18:08
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
18:10
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
18:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
18:23
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
18:32
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
18:40
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
19:09
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
19:09
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
19:19
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
19:23
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Cmentarna
|
|
19:27
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
19:37
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
20:04
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
20:07
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
20:18
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
20:27
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
20:30
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
20:51
|
36
|
Kierunek:
Tychy Zajezdnia
|
|
21:07
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
21:18
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Cmentarna
|
|
21:27
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
21:30
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
22:07
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
22:07
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
22:18
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Cmentarna
|
|
22:30
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
22:47
|
138
|
Kierunek:
Osiedle Odrodzenia Radockiego
|
|
23:07
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
23:23
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
23:31
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|