|
04:30
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
04:30
|
181
|
Kierunek:
Pszczyna Centrum Przesiadkowe
|
|
05:17
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
05:41
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
05:42
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
05:44
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
06:13
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
06:42
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
06:46
|
181
|
Kierunek:
Pszczyna Centrum Przesiadkowe
|
|
06:53
|
686
|
Kierunek:
Bieruń Pętla
|
|
06:54
|
554
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
07:07
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
07:14
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
07:45
|
686
|
Kierunek:
Bieruń Pętla
|
|
07:45
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
07:45
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
08:15
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
08:32
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
08:36
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
08:45
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
08:57
|
181
|
Kierunek:
Pszczyna Centrum Przesiadkowe
|
|
09:28
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
09:45
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
10:23
|
686
|
Kierunek:
Bieruń Pętla
|
|
10:27
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
10:45
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
11:28
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
11:34
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
11:45
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
12:18
|
686
|
Kierunek:
Bieruń Pętla
|
|
12:22
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
12:45
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
12:57
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
13:02
|
554
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
13:45
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
13:47
|
181
|
Kierunek:
Pszczyna Centrum Przesiadkowe
|
|
13:48
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
14:15
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
14:19
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
14:39
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
14:49
|
686
|
Kierunek:
Bieruń Pętla
|
|
14:52
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
15:15
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
15:31
|
554
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
15:34
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
15:41
|
181
|
Kierunek:
Pszczyna Centrum Przesiadkowe
|
|
15:49
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
15:52
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
15:58
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
16:15
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
16:29
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
16:45
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
17:00
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
17:15
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
17:22
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
17:34
|
554
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
17:45
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
18:07
|
686
|
Kierunek:
Bieruń Pętla
|
|
18:52
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
19:03
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
19:08
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
19:31
|
554
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
19:49
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
20:11
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
20:42
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
21:34
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
21:42
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
22:42
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
22:52
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
22:53
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
23:42
|
686
|
Kierunek:
Bieruń Pętla
|