|
04:28
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
04:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
04:54
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
05:17
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
05:37
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
05:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
05:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
05:53
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
06:35
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
06:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
06:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
06:56
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
07:17
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
07:37
|
H
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
07:39
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
07:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
07:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
08:16
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
08:39
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
08:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
08:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
09:17
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
09:37
|
H
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
09:39
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
09:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
09:51
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
09:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
10:39
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
10:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
10:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
11:16
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
11:17
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
11:37
|
H
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
11:39
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
11:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
11:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
12:39
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
12:43
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
12:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
12:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
13:17
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
13:40
|
H
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
13:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
13:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
14:01
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
14:09
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
14:35
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
14:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
14:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
15:01
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
15:17
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
15:37
|
H
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
15:39
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
15:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
15:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
16:14
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
16:39
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
16:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
16:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
17:16
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
17:17
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
17:39
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
17:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
17:45
|
H
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
17:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
18:16
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
18:36
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
18:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
18:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
19:17
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
19:36
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
19:38
|
H
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
19:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
19:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
20:12
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
20:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
20:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
21:11
|
H
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
21:17
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
21:19
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
21:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
21:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
22:04
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
22:23
|
H
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
22:35
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
22:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
22:58
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
23:17
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|