|
04:13
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
04:23
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
04:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
05:10
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
05:14
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
05:16
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
05:23
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
05:27
|
551
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
05:42
|
H
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
05:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
05:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
06:12
|
696
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:16
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
06:22
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
06:23
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
06:36
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
06:37
|
128
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
06:42
|
H
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
06:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
06:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
07:13
|
551
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
07:14
|
696
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:16
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
07:22
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
07:23
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
07:33
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
07:42
|
H
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
07:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
07:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
08:15
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
08:16
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
08:22
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
08:23
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
08:39
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
08:42
|
H
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
08:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
08:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
09:16
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
09:22
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
09:23
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
09:31
|
515
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
09:42
|
H
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
09:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
09:44
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
09:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
10:13
|
551
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
10:22
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
10:23
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
10:29
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
10:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
10:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
11:10
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
11:23
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
11:29
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
11:42
|
H
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
11:42
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
11:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
11:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
12:15
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
12:16
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
12:23
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
12:31
|
515
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
12:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
12:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
13:12
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
13:14
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
13:16
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
13:17
|
551
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
13:23
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
13:42
|
H
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
13:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
13:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
14:16
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
14:23
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
14:32
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
14:35
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
14:37
|
128
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
14:42
|
H
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
14:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
14:52
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
14:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
15:16
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
15:23
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
15:31
|
515
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
15:32
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
15:33
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
15:42
|
H
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
15:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
15:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
16:14
|
696
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:16
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
16:17
|
551
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
16:23
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
16:32
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
16:42
|
H
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
16:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
16:45
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
16:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
17:16
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
17:23
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
17:24
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
17:32
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
17:42
|
H
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
17:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
17:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
18:16
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
18:23
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
18:31
|
515
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
18:39
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
18:42
|
H
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
18:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
18:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
19:14
|
551
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
19:17
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
19:23
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
19:39
|
H
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
19:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
19:44
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
19:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
20:14
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
20:17
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
20:23
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
20:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
20:45
|
H
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
20:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
21:10
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
21:13
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
21:20
|
H
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
21:23
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
21:31
|
515
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
21:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
21:52
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
21:53
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
22:36
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
22:37
|
128
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
22:44
|
G
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
22:58
|
M10
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
23:15
|
157
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
23:19
|
254
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|