|
04:47
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
04:59
|
M108
|
Kierunek:
Tychy Lodowisko
|
|
05:06
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
05:07
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
05:12
|
56
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
05:31
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
05:32
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
05:41
|
554
|
Kierunek:
Tychy Lodowisko
|
|
05:45
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
05:54
|
M108
|
Kierunek:
Tychy Lodowisko
|
|
06:08
|
181
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
06:32
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
06:34
|
M108
|
Kierunek:
Tychy Lodowisko
|
|
06:39
|
56
|
Kierunek:
Hołdunów Pętla
|
|
06:43
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
06:43
|
686
|
Kierunek:
Bieruń Pętla
|
|
06:44
|
554
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
06:49
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
07:14
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
07:18
|
56
|
Kierunek:
Hołdunów Pętla
|
|
07:35
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
07:37
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
07:42
|
554
|
Kierunek:
Tychy Lodowisko
|
|
08:22
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
09:33
|
56
|
Kierunek:
Hołdunów Pętla
|
|
10:14
|
56
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
11:24
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
11:57
|
56
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
12:47
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
12:52
|
554
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
13:05
|
M108
|
Kierunek:
Tychy Lodowisko
|
|
13:32
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
13:33
|
56
|
Kierunek:
Hołdunów Pętla
|
|
13:38
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
13:42
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
13:46
|
554
|
Kierunek:
Tychy Lodowisko
|
|
14:28
|
56
|
Kierunek:
Hołdunów Pętla
|
|
14:29
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
14:42
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
15:05
|
M108
|
Kierunek:
Tychy Lodowisko
|
|
15:14
|
56
|
Kierunek:
Hołdunów Pętla
|
|
15:21
|
554
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
15:24
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
15:25
|
181
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
15:35
|
M108
|
Kierunek:
Tychy Lodowisko
|
|
15:39
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
15:42
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
16:14
|
56
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
16:16
|
554
|
Kierunek:
Tychy Lodowisko
|
|
16:19
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
16:26
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
16:50
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
17:20
|
181
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
17:24
|
554
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
17:51
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
18:22
|
554
|
Kierunek:
Tychy Lodowisko
|
|
18:42
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
18:45
|
56
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
18:53
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
19:21
|
554
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
19:39
|
M108
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
21:16
|
56
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
21:18
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
21:24
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
21:42
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
22:38
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
22:42
|
686
|
Kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
|
|
23:03
|
M108
|
Kierunek:
Tychy Lodowisko
|
|
23:32
|
686
|
Kierunek:
Bieruń Pętla
|