|
00:00
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
04:12
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
04:44
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
04:49
|
662
|
Kierunek:
Pszczelnik Park
|
|
04:50
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
05:09
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
05:15
|
133
|
Kierunek:
Katowice Wita Stwosza
|
|
05:35
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
05:42
|
662
|
Kierunek:
Pszczelnik Park
|
|
05:55
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
05:56
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
06:05
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
06:27
|
662
|
Kierunek:
Pszczelnik Park
|
|
06:31
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
06:35
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
06:51
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
07:02
|
662
|
Kierunek:
Pszczelnik Park
|
|
07:05
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
07:11
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
07:25
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
07:35
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
07:36
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
07:47
|
662
|
Kierunek:
Pszczelnik Park
|
|
08:01
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
08:05
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
08:11
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
08:25
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
08:32
|
662
|
Kierunek:
Pszczelnik Park
|
|
08:35
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
09:05
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
09:11
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
09:17
|
662
|
Kierunek:
Pszczelnik Park
|
|
09:25
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
09:35
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
09:41
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
10:02
|
662
|
Kierunek:
Pszczelnik Park
|
|
10:05
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
10:10
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
10:25
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
10:35
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
11:00
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
11:02
|
662
|
Kierunek:
Pszczelnik Park
|
|
11:05
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
11:15
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
11:26
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
11:35
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
12:00
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
12:02
|
662
|
Kierunek:
Pszczelnik Park
|
|
12:05
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
12:25
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
12:35
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
12:55
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
13:00
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
13:02
|
662
|
Kierunek:
Pszczelnik Park
|
|
13:05
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
13:11
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
13:25
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
13:35
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
13:35
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
13:50
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
14:02
|
662
|
Kierunek:
Pszczelnik Park
|
|
14:05
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
14:05
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
14:30
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
14:35
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
14:40
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
14:56
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
15:00
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
15:02
|
662
|
Kierunek:
Pszczelnik Park
|
|
15:05
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
15:10
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
15:26
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
15:35
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
15:45
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
16:02
|
662
|
Kierunek:
Pszczelnik Park
|
|
16:05
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
16:05
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
16:15
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
16:35
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
16:45
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
16:47
|
662
|
Kierunek:
Pszczelnik Park
|
|
17:05
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
17:10
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
17:31
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
17:32
|
662
|
Kierunek:
Pszczelnik Park
|
|
17:35
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
17:46
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
17:46
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
18:05
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
18:17
|
662
|
Kierunek:
Pszczelnik Park
|
|
18:35
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
18:36
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
19:04
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
19:21
|
133
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
19:24
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
19:34
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
19:36
|
43
|
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
|
|
19:57
|
662
|
Kierunek:
Pszczelnik Park
|
|
20:04
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
20:10
|
43
|
Kierunek:
Wojkowice Park
|
|
20:39
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
21:09
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
21:19
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
21:21
|
43
|
Kierunek:
Wojkowice Park
|
|
21:27
|
662
|
Kierunek:
Pszczelnik Park
|
|
21:59
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
22:36
|
43
|
Kierunek:
Wojkowice Park
|
|
22:39
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|
|
22:49
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Konopnickiej [nż]
|
|
23:20
|
190
|
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
|