|
00:20
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
01:18
|
30N
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
03:16
|
30N
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
04:33
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
04:42
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Miasto PKP
|
|
04:43
|
30N
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
04:53
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
05:00
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
05:02
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
05:07
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
05:11
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
05:12
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
05:16
|
665
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
05:21
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
05:37
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
05:40
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
05:43
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
05:51
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
06:07
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
06:10
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
06:21
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
06:23
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
06:23
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
06:36
|
665
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
06:37
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
06:40
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
06:42
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
06:51
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
06:53
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
07:03
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
07:07
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
07:10
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
07:21
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
07:23
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
07:36
|
665
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
07:37
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
07:40
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
07:51
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
07:52
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
07:53
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
08:07
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
08:10
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
08:21
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
08:23
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
08:36
|
665
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
08:37
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
08:40
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
08:51
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
08:53
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
09:07
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
09:10
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
09:21
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
09:23
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
09:32
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
09:37
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
09:40
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
09:41
|
665
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
09:51
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
09:53
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
10:07
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
10:10
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Miasto PKP
|
|
10:23
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
10:37
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
10:40
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
10:41
|
665
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
10:51
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
10:53
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
11:07
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
11:10
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Miasto PKP
|
|
11:17
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
11:23
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
11:37
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
11:40
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
11:41
|
665
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
11:51
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
11:53
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
12:07
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
12:10
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Miasto PKP
|
|
12:21
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
12:23
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
12:37
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
12:40
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
12:41
|
665
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
12:51
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
12:53
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
13:02
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
13:07
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
13:10
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
13:21
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
13:23
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
13:23
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
13:37
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
13:40
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
13:41
|
665
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
13:51
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
13:53
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
14:07
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
14:10
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
14:21
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
14:23
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
14:33
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
14:37
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
14:40
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
14:41
|
665
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
14:47
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
14:51
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
14:53
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
15:07
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
15:10
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
15:17
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
15:21
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
15:23
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
15:23
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
15:37
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
15:40
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
15:41
|
665
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
15:51
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
15:53
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
16:07
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
16:10
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
16:21
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
16:23
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
16:37
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
16:40
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Miasto PKP
|
|
16:52
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
16:53
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
17:07
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
17:10
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
17:22
|
296
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
17:23
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
17:37
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
17:37
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
17:40
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Miasto PKP
|
|
17:52
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
17:53
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
18:07
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
18:10
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
18:22
|
296
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
18:37
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
18:40
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Miasto PKP
|
|
18:41
|
665
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
18:52
|
296
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
19:07
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
19:10
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
19:16
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
19:17
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
19:42
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
19:52
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
19:53
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
20:07
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
20:09
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
20:24
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
20:33
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
20:42
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
21:01
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
21:09
|
296
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
21:13
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
21:42
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
21:51
|
665
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
21:52
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
21:53
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
22:09
|
296
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
22:33
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
22:41
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Konopnickiej [nż]
|
|
22:42
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
23:09
|
296
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
23:13
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Rynek
|
|
23:40
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
23:48
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Rynek
|