|
00:44
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
01:24
|
149
|
Kierunek:
Imielin Centrum Przesiadkowe
|
|
03:34
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
04:14
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
04:29
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
04:32
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
04:52
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
04:54
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
04:59
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
04:59
|
66
|
Kierunek:
Golcówka ZPW
|
|
05:13
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
05:24
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
05:29
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
05:38
|
66
|
Kierunek:
Golcówka ZPW
|
|
05:43
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
05:59
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
06:02
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
06:03
|
66
|
Kierunek:
Golcówka ZPW
|
|
06:08
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
06:17
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
06:18
|
954
|
Kierunek:
Kosztowy Szkoła
|
|
06:19
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
06:28
|
66
|
Kierunek:
Golcówka ZPW
|
|
06:29
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
06:32
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
06:43
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
06:54
|
954
|
Kierunek:
Kosztowy Szkoła
|
|
06:58
|
66
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
06:59
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
07:02
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
07:03
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
07:12
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
07:19
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
07:29
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
07:32
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
07:38
|
66
|
Kierunek:
Golcówka ZPW
|
|
07:39
|
954
|
Kierunek:
Kosztowy Szkoła
|
|
07:43
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
07:59
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
08:02
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
08:19
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
08:23
|
66
|
Kierunek:
Golcówka ZPW
|
|
08:29
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
08:32
|
954
|
Kierunek:
Kosztowy Szkoła
|
|
08:42
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Droga do Górek
|
|
08:43
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
08:47
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
09:14
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
09:19
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
09:23
|
66
|
Kierunek:
Imielin Autostrada
|
|
09:27
|
954
|
Kierunek:
Kosztowy Szkoła
|
|
09:32
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
09:43
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
09:47
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
09:59
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
10:17
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
10:19
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
10:22
|
954
|
Kierunek:
Kosztowy Szkoła
|
|
10:23
|
66
|
Kierunek:
Imielin Autostrada
|
|
10:43
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
10:44
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
10:47
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
11:02
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
11:19
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
11:23
|
66
|
Kierunek:
Golcówka ZPW
|
|
11:29
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
11:43
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
11:47
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
11:48
|
954
|
Kierunek:
Kosztowy Szkoła
|
|
11:59
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
12:08
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
12:19
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
12:23
|
66
|
Kierunek:
Golcówka ZPW
|
|
12:29
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
12:32
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
12:43
|
954
|
Kierunek:
Kosztowy Szkoła
|
|
12:43
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
12:59
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
13:02
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
13:02
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
13:03
|
66
|
Kierunek:
Golcówka ZPW
|
|
13:08
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
13:28
|
66
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
13:29
|
954
|
Kierunek:
Kosztowy Szkoła
|
|
13:29
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
13:29
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
13:32
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
13:43
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
13:50
|
954
|
Kierunek:
Kosztowy Szkoła
|
|
13:58
|
66
|
Kierunek:
Golcówka ZPW
|
|
13:59
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
14:02
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
14:03
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
14:19
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
14:29
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
14:32
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
14:38
|
66
|
Kierunek:
Golcówka ZPW
|
|
14:43
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
14:49
|
954
|
Kierunek:
Golcówka ZPW
|
|
14:52
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
14:59
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
15:02
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
15:03
|
66
|
Kierunek:
Imielin Wiadukt
|
|
15:08
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
15:19
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
15:28
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
15:29
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
15:32
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
15:38
|
66
|
Kierunek:
Golcówka ZPW
|
|
15:58
|
66
|
Kierunek:
Golcówka ZPW
|
|
15:59
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
16:02
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
16:03
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
16:14
|
954
|
Kierunek:
Kosztowy Szkoła
|
|
16:19
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
16:28
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
16:29
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
16:32
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
16:32
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
16:35
|
954
|
Kierunek:
Kosztowy Szkoła
|
|
16:38
|
66
|
Kierunek:
Golcówka ZPW
|
|
16:59
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
17:02
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
17:03
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
17:19
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
17:23
|
66
|
Kierunek:
Imielin Autostrada
|
|
17:29
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
17:32
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
17:32
|
954
|
Kierunek:
Kosztowy Szkoła
|
|
17:43
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
17:52
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
17:59
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
18:02
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
18:17
|
954
|
Kierunek:
Kosztowy Szkoła
|
|
18:23
|
66
|
Kierunek:
Imielin Autostrada
|
|
18:24
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
18:29
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
18:32
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
18:43
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
18:59
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
19:00
|
954
|
Kierunek:
Kosztowy Szkoła
|
|
19:17
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
19:24
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
19:32
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
19:33
|
66
|
Kierunek:
Imielin Autostrada
|
|
19:43
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
19:59
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
20:01
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
20:02
|
954
|
Kierunek:
Kosztowy Szkoła
|
|
20:19
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
20:33
|
66
|
Kierunek:
Imielin Autostrada
|
|
20:43
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
20:46
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
20:59
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
21:31
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
21:33
|
66
|
Kierunek:
Golcówka ZPW
|
|
21:43
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
21:54
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
21:59
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
22:31
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
22:33
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|
|
22:43
|
66
|
Kierunek:
Imielin Autostrada
|
|
22:59
|
M15
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
23:31
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
23:34
|
149
|
Kierunek:
Chełm Mały Pętla
|