Ze względu na cykliczne zmiany w rozkładach jazdy zakres dat został ograniczony do najbliższych 12 dni
Godzina odjazdu | Linia | Kierunek / Ostatni przystanek dla kursu | |
---|---|---|---|
04:46 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
05:06 | 222 | Kierunek: Siemianowice Budowlana Końcowy | |
05:26 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
05:56 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
06:26 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
06:48 | 222 | Kierunek: Siemianowice Budowlana Końcowy | |
06:56 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
07:26 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
07:56 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
07:58 | 222 | Kierunek: Siemianowice Budowlana Końcowy | |
08:26 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
08:56 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
09:26 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
09:38 | 222 | Kierunek: Siemianowice Budowlana Końcowy | |
09:56 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
10:26 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
10:56 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
11:23 | 222 | Kierunek: Siemianowice Budowlana Końcowy | |
11:26 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
11:56 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
12:26 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
12:56 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
13:08 | 222 | Kierunek: Siemianowice Budowlana Końcowy | |
13:26 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
13:56 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
14:26 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
14:53 | 222 | Kierunek: Siemianowice Budowlana Końcowy | |
14:56 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
15:23 | 222 | Kierunek: Siemianowice Budowlana Końcowy | |
15:26 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
15:56 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
16:26 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
16:56 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
17:26 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
17:43 | 222 | Kierunek: Siemianowice Budowlana Końcowy | |
17:56 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
18:26 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
18:56 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
19:22 | 222 | Kierunek: Siemianowice Budowlana Końcowy | |
19:26 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
19:56 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
20:36 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
21:07 | 222 | Kierunek: Siemianowice Budowlana Końcowy | |
21:21 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
22:01 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
22:36 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
22:47 | 222 | Kierunek: Siemianowice Konopnickiej [nż] | |
23:17 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
23:57 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi |