|
03:40
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
04:05
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
04:35
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
04:36
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
04:54
|
36
|
Kierunek:
Tychy Zajezdnia
|
|
04:56
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
05:00
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
05:06
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
05:08
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
05:29
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
05:35
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
05:36
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
05:43
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
05:58
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
06:00
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
06:06
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
06:13
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
06:24
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
06:28
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
06:30
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
06:36
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
06:43
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
07:00
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
07:01
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
07:01
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
07:13
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
07:21
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
07:24
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
07:30
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
07:35
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
07:43
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
07:46
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
08:00
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
08:07
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
08:11
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
08:13
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
08:24
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
08:30
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
08:41
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
08:43
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
08:53
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
09:00
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
09:11
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
09:13
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
09:20
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
09:24
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
09:30
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
09:41
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
09:43
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
10:05
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
10:11
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
10:13
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
10:24
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
10:41
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
10:43
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
10:45
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
11:11
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
11:13
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
11:19
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
11:24
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
11:25
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
11:41
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
11:43
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
12:05
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
12:10
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
12:11
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
12:13
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
12:24
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
12:41
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
12:43
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
12:45
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
12:47
|
36
|
Kierunek:
Tychy Zajezdnia
|
|
13:11
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
13:13
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
13:15
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
13:24
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
13:25
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
13:41
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
13:43
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
13:57
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
14:00
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
14:11
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
14:13
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
14:20
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
14:24
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
14:30
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
14:41
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
14:43
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
15:00
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
15:02
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
15:11
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
15:13
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
15:24
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
15:30
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
15:36
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
15:43
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
15:45
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
16:00
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
16:05
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
16:13
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
16:15
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
16:24
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
16:30
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
16:33
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
16:43
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
16:45
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
17:00
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
17:13
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
17:15
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
17:24
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
17:30
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
17:41
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
18:00
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
18:09
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
18:11
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
18:12
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
18:24
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
18:33
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
18:41
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
19:10
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
19:10
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
19:20
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
19:24
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Cmentarna
|
|
19:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
19:38
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
20:05
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
20:08
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
20:19
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
20:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
20:31
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
20:52
|
36
|
Kierunek:
Tychy Zajezdnia
|
|
21:08
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
21:19
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Cmentarna
|
|
21:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
21:31
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
22:08
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
22:08
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
22:19
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Cmentarna
|
|
22:31
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
22:48
|
138
|
Kierunek:
Osiedle Odrodzenia Radockiego
|
|
23:08
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
23:24
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
23:32
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|