|
01:19
|
902N
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
04:58
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
05:01
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
05:14
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
05:20
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
05:21
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
05:29
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
05:43
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
05:52
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
06:20
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
06:24
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
06:28
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
06:28
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
06:52
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
06:53
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
07:20
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
07:28
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
07:33
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
07:36
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
07:52
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
07:53
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
07:58
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
08:20
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
08:21
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
08:28
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
08:52
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
09:06
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
09:08
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
09:20
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
09:28
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
09:33
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
09:52
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
09:53
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
09:58
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
10:20
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
10:36
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
10:38
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
10:43
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
10:52
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
11:03
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
11:20
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
11:43
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
11:44
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
11:52
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
11:56
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
12:28
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
12:30
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
12:44
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
12:52
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
12:53
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
13:16
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
13:20
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
13:30
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
13:33
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
13:52
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
13:53
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
14:15
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
14:20
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
14:33
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
14:36
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
14:45
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
14:52
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
14:53
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
15:20
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
15:38
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
15:45
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
15:52
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
16:03
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
16:06
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
16:15
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
16:20
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
16:43
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
16:45
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
16:52
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
17:16
|
235
|
Kierunek:
Pogoń Akademiki
|
|
17:25
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
17:33
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
17:43
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
18:02
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
18:04
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
18:25
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
18:30
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
18:43
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
19:02
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
19:25
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
19:26
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
19:44
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
20:26
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
20:37
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
21:00
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
21:21
|
61
|
Kierunek:
Będzin Johnson Electric
|
|
21:27
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
22:00
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Rynek
|
|
22:31
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
22:35
|
35
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
22:37
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
23:05
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
23:30
|
35
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
23:44
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|