|
01:17
|
902N
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
04:56
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
04:59
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
05:12
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
05:18
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
05:19
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
05:27
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
05:41
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
05:50
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
06:18
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
06:22
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
06:26
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
06:26
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
06:50
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
06:51
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
07:18
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
07:26
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
07:31
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
07:34
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
07:50
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
07:51
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
07:56
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
08:18
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
08:19
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
08:26
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
08:50
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
09:04
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
09:06
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
09:18
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
09:26
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
09:31
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
09:50
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
09:51
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
09:56
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
10:18
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
10:34
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
10:36
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
10:41
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
10:50
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
11:01
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
11:18
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
11:41
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
11:42
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
11:50
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
11:54
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
12:26
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
12:28
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
12:42
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
12:50
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
12:51
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
13:14
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
13:18
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
13:28
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
13:31
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
13:50
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
13:51
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
14:13
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
14:18
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
14:31
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
14:34
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
14:43
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
14:50
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
14:51
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
15:18
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
15:36
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
15:43
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
15:50
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
16:01
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
16:04
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
16:13
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
16:18
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
16:41
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
16:43
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
16:50
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
17:14
|
235
|
Kierunek:
Pogoń Akademiki
|
|
17:23
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
17:31
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
17:41
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
18:00
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
18:02
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
18:23
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
18:28
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
18:41
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
19:00
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
19:23
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
19:24
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
19:42
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
20:24
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
20:35
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
20:58
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
21:19
|
61
|
Kierunek:
Będzin Johnson Electric
|
|
21:25
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
21:58
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Rynek
|
|
22:29
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
22:33
|
35
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
22:35
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
23:03
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
23:28
|
35
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
23:42
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|