|
01:16
|
902N
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
04:55
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
04:58
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
05:11
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
05:17
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
05:18
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
05:22
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
05:26
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
05:40
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
05:49
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
05:59
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
06:17
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
06:17
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
06:21
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
06:25
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
06:25
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
06:32
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
06:49
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
06:50
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
07:04
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
07:17
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
07:25
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
07:27
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
07:30
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
07:33
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
07:49
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
07:50
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
07:55
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
08:08
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
08:17
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
08:18
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
08:25
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
08:35
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
08:49
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
09:03
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
09:05
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
09:08
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
09:17
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
09:25
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
09:30
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
09:35
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
09:49
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
09:50
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
09:55
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
10:08
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
10:17
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
10:33
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
10:35
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
10:36
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
10:40
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
10:49
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
11:00
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
11:08
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
11:17
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
11:35
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
11:40
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
11:41
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
11:49
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
11:53
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
12:08
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
12:25
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
12:27
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
12:35
|
88
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
12:41
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
12:49
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
12:50
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
12:50
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
13:03
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
13:13
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
13:17
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
13:25
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
13:27
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
13:30
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
13:49
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
13:50
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
14:03
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
14:12
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
14:17
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
14:30
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
14:33
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
14:35
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
14:42
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
14:49
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
14:50
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
14:54
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
15:08
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
15:17
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
15:35
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
15:35
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
15:42
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
15:49
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
16:00
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
16:03
|
235
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
16:08
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
16:12
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
16:17
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
16:40
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
16:42
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
16:45
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
16:49
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
17:13
|
235
|
Kierunek:
Pogoń Akademiki
|
|
17:13
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
17:22
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
17:27
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
17:30
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
17:40
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
17:47
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
17:59
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
18:01
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
18:22
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
18:23
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
18:27
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
18:40
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
18:59
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
19:08
|
100
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
19:22
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
19:23
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
19:37
|
88
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
19:41
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
20:14
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
20:23
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
20:34
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
20:57
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
21:06
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
21:18
|
61
|
Kierunek:
Będzin Johnson Electric
|
|
21:24
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
21:57
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Rynek
|
|
22:11
|
100
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
22:28
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
22:32
|
35
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
22:34
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
23:02
|
723
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
23:15
|
88
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
23:27
|
35
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
23:41
|
61
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|