|
03:59
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
04:22
|
125
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
04:23
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
05:04
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
05:05
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
05:20
|
625
|
Kierunek:
Mierzęcice Magazyny
|
|
05:31
|
269
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
05:44
|
125
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
05:46
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
05:59
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
06:31
|
269
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
06:35
|
625
|
Kierunek:
Mierzęcice Magazyny
|
|
06:39
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
06:42
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
06:51
|
125
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
07:38
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
07:54
|
625
|
Kierunek:
Mierzęcice Magazyny
|
|
08:00
|
125
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
08:39
|
269
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
08:49
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
09:24
|
125
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
09:28
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
09:59
|
625
|
Kierunek:
Mierzęcice Magazyny
|
|
10:44
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
11:09
|
125
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
11:18
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
11:47
|
269
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
12:15
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
12:28
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
12:44
|
125
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
13:18
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
13:33
|
625
|
Kierunek:
Mierzęcice Magazyny
|
|
13:49
|
125
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
14:16
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
14:25
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
14:33
|
625
|
Kierunek:
Mierzęcice Magazyny
|
|
14:33
|
269
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
15:07
|
269
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
15:08
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
15:14
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
15:18
|
125
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
15:53
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
15:55
|
625
|
Kierunek:
Mierzęcice Magazyny
|
|
16:17
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
16:35
|
125
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
17:13
|
269
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
17:30
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
18:09
|
125
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
18:14
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
18:15
|
625
|
Kierunek:
Mierzęcice Magazyny
|
|
19:18
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
19:50
|
625
|
Kierunek:
Mierzęcice Magazyny
|
|
19:59
|
269
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
20:09
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
20:52
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
20:52
|
125
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
22:25
|
625
|
Kierunek:
Mierzęcice Magazyny
|
|
22:27
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|