|
00:59
|
104
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
04:07
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
04:09
|
104
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
04:23
|
124
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
04:31
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
04:31
|
16
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
04:37
|
921
|
Kierunek:
Grodziec Kijowska
|
|
04:46
|
107
|
Kierunek:
Sączów Kościół
|
|
04:48
|
243
|
Kierunek:
Niepiekło Pętla
|
|
05:12
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
05:13
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
05:21
|
16
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
05:27
|
124
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
05:28
|
243
|
Kierunek:
Ratanice
|
|
05:28
|
625
|
Kierunek:
Mierzęcice Magazyny
|
|
05:31
|
104
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
05:39
|
269
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
05:48
|
243
|
Kierunek:
Niepiekło Pętla
|
|
05:53
|
921
|
Kierunek:
Grodziec Kijowska
|
|
05:54
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
06:01
|
16
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
06:03
|
107
|
Kierunek:
Sączów Kościół
|
|
06:07
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
06:24
|
104
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
06:33
|
200
|
Kierunek:
Sączów Kościół
|
|
06:39
|
269
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
06:41
|
16
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
06:43
|
625
|
Kierunek:
Mierzęcice Magazyny
|
|
06:46
|
104
|
Kierunek:
Strzyżowice Parkowa
|
|
06:47
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
06:48
|
243
|
Kierunek:
Niepiekło Pętla
|
|
06:50
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
07:02
|
107
|
Kierunek:
Sączów Kościół
|
|
07:09
|
921
|
Kierunek:
Grodziec Kijowska
|
|
07:15
|
104
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
07:21
|
16
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
07:27
|
124
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
07:46
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
08:02
|
625
|
Kierunek:
Mierzęcice Magazyny
|
|
08:20
|
107
|
Kierunek:
Sączów Kościół
|
|
08:27
|
104
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
08:28
|
243
|
Kierunek:
Ratanice
|
|
08:31
|
16
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
08:34
|
124
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
08:43
|
921
|
Kierunek:
Grodziec Kijowska
|
|
08:47
|
269
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
08:57
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
09:18
|
200
|
Kierunek:
Sączów Kościół
|
|
09:31
|
16
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
09:36
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
10:01
|
921
|
Kierunek:
Grodziec Kijowska
|
|
10:03
|
107
|
Kierunek:
Sączów Kościół
|
|
10:07
|
625
|
Kierunek:
Mierzęcice Magazyny
|
|
10:20
|
104
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
10:22
|
124
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
10:28
|
243
|
Kierunek:
Ratanice
|
|
10:31
|
16
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
10:52
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
11:12
|
107
|
Kierunek:
Sączów Kościół
|
|
11:24
|
200
|
Kierunek:
Sączów Kościół
|
|
11:26
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
11:31
|
16
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
11:44
|
104
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
11:55
|
269
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
12:08
|
243
|
Kierunek:
Ratanice
|
|
12:16
|
921
|
Kierunek:
Grodziec Kijowska
|
|
12:19
|
124
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
12:19
|
107
|
Kierunek:
Sączów Kościół
|
|
12:23
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
12:31
|
16
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
12:36
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
12:53
|
243
|
Kierunek:
Niepiekło Pętla
|
|
12:56
|
104
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
13:20
|
107
|
Kierunek:
Sączów Kościół
|
|
13:26
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
13:27
|
124
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
13:31
|
16
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
13:32
|
200
|
Kierunek:
Sączów Kościół
|
|
13:33
|
921
|
Kierunek:
Grodziec Kijowska
|
|
13:41
|
625
|
Kierunek:
Mierzęcice Magazyny
|
|
13:48
|
104
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
14:24
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
14:28
|
243
|
Kierunek:
Niepiekło Pętla
|
|
14:31
|
16
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
14:33
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
14:34
|
107
|
Kierunek:
Sączów Kościół
|
|
14:41
|
269
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
14:41
|
625
|
Kierunek:
Mierzęcice Magazyny
|
|
14:46
|
104
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
14:47
|
124
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
14:49
|
921
|
Kierunek:
Grodziec Kijowska
|
|
15:15
|
269
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
15:16
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
15:22
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
15:27
|
107
|
Kierunek:
Sączów Kościół
|
|
15:28
|
243
|
Kierunek:
Niepiekło Pętla
|
|
15:31
|
16
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
15:36
|
104
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
15:50
|
200
|
Kierunek:
Sączów Kościół
|
|
15:54
|
124
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
16:01
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
16:03
|
625
|
Kierunek:
Mierzęcice Magazyny
|
|
16:06
|
921
|
Kierunek:
Grodziec Kijowska
|
|
16:25
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
16:28
|
243
|
Kierunek:
Niepiekło Pętla
|
|
16:31
|
16
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
16:39
|
107
|
Kierunek:
Sączów Kościół
|
|
16:46
|
104
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
17:02
|
124
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
17:21
|
269
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
17:28
|
243
|
Kierunek:
Ratanice
|
|
17:28
|
107
|
Kierunek:
Sączów Kościół
|
|
17:31
|
16
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
17:33
|
921
|
Kierunek:
Grodziec Kijowska
|
|
17:38
|
104
|
Kierunek:
Strzyżowice Parkowa
|
|
17:38
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
18:07
|
200
|
Kierunek:
Sączów Kościół
|
|
18:22
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
18:23
|
625
|
Kierunek:
Mierzęcice Magazyny
|
|
18:31
|
104
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
18:31
|
16
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
18:48
|
243
|
Kierunek:
Ratanice
|
|
19:18
|
921
|
Kierunek:
Grodziec Kijowska
|
|
19:26
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
19:31
|
16
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
19:40
|
107
|
Kierunek:
Sączów Kościół
|
|
19:40
|
124
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
19:58
|
625
|
Kierunek:
Mierzęcice Magazyny
|
|
20:06
|
200
|
Kierunek:
Sączów Kościół
|
|
20:07
|
269
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
20:17
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
20:31
|
16
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
21:00
|
79
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
21:11
|
104
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
21:13
|
921
|
Kierunek:
Grodziec Kijowska
|
|
21:24
|
107
|
Kierunek:
Strzyżowice Parkowa
|
|
21:31
|
16
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
22:16
|
124
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
22:28
|
243
|
Kierunek:
Ratanice
|
|
22:28
|
200
|
Kierunek:
Pomłynie Spółdzielnia [nż]
|
|
22:28
|
921
|
Kierunek:
Grodziec Kijowska
|
|
22:31
|
16
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
22:33
|
625
|
Kierunek:
Mierzęcice Magazyny
|
|
22:35
|
97
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
22:57
|
16
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|