|
00:19
|
M10
|
Kierunek:
Tychy Osiedle "Z1"
|
|
00:38
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
04:00
|
36
|
Kierunek:
Ligota Akademiki
|
|
04:01
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
04:24
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
04:43
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
04:54
|
128
|
Kierunek:
Tychy Fiat Brama Towarowa
|
|
05:06
|
256
|
Kierunek:
Tychy Zajezdnia
|
|
05:07
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
05:14
|
268
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
05:22
|
36
|
Kierunek:
Ligota Akademiki
|
|
05:30
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
05:50
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:12
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:14
|
268
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
06:19
|
531
|
Kierunek:
Wygorzele Ułańska
|
|
06:22
|
M10
|
Kierunek:
Kobiór Centrum
|
|
06:23
|
256
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
06:25
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:25
|
36
|
Kierunek:
Ligota Akademiki
|
|
06:55
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:14
|
268
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
07:15
|
F
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
07:15
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:20
|
36
|
Kierunek:
Ligota Akademiki
|
|
07:22
|
M10
|
Kierunek:
Kobiór Centrum
|
|
07:35
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:55
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
08:07
|
531
|
Kierunek:
Wygorzele Ułańska
|
|
08:14
|
268
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
08:20
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
08:22
|
M10
|
Kierunek:
Kobiór Centrum
|
|
08:36
|
F
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
08:37
|
36
|
Kierunek:
Ligota Akademiki
|
|
08:40
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
09:00
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
09:14
|
268
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
09:20
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
09:22
|
M10
|
Kierunek:
Kobiór Centrum
|
|
09:40
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
09:42
|
531
|
Kierunek:
Wygorzele Ułańska
|
|
09:47
|
36
|
Kierunek:
Ligota Akademiki
|
|
09:58
|
F
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
10:00
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
10:14
|
268
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
10:20
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
10:23
|
M10
|
Kierunek:
Kobiór Centrum
|
|
10:40
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
10:52
|
36
|
Kierunek:
Ligota Akademiki
|
|
11:00
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
11:14
|
268
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
11:18
|
F
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
11:20
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
11:23
|
M10
|
Kierunek:
Kobiór Centrum
|
|
11:34
|
531
|
Kierunek:
Wygorzele Ułańska
|
|
11:40
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
11:51
|
36
|
Kierunek:
Ligota Akademiki
|
|
12:00
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
12:14
|
268
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
12:20
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
12:23
|
M10
|
Kierunek:
Kobiór Centrum
|
|
12:36
|
F
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
12:40
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
12:51
|
128
|
Kierunek:
Tychy Fiat Brama Towarowa
|
|
13:00
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
13:02
|
36
|
Kierunek:
Ligota Akademiki
|
|
13:04
|
256
|
Kierunek:
Tychy Zajezdnia
|
|
13:14
|
268
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
13:20
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
13:23
|
M10
|
Kierunek:
Kobiór Centrum
|
|
13:32
|
531
|
Kierunek:
Wygorzele Ułańska
|
|
13:40
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
13:54
|
F
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
14:00
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
14:14
|
268
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
14:20
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
14:23
|
M10
|
Kierunek:
Kobiór Centrum
|
|
14:28
|
256
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
14:29
|
36
|
Kierunek:
Ligota Akademiki
|
|
14:40
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
15:00
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
15:06
|
531
|
Kierunek:
Wygorzele Ułańska
|
|
15:14
|
268
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
15:18
|
F
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
15:20
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
15:23
|
M10
|
Kierunek:
Kobiór Centrum
|
|
15:40
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
15:42
|
36
|
Kierunek:
Ligota Akademiki
|
|
16:00
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:14
|
268
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
16:20
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:23
|
M10
|
Kierunek:
Kobiór Centrum
|
|
16:36
|
F
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
16:40
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:51
|
36
|
Kierunek:
Ligota Akademiki
|
|
16:53
|
531
|
Kierunek:
Wygorzele Ułańska
|
|
17:00
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
17:14
|
268
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
17:20
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
17:23
|
M10
|
Kierunek:
Kobiór Centrum
|
|
17:40
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
17:53
|
36
|
Kierunek:
Ligota Akademiki
|
|
17:58
|
F
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
18:00
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
18:14
|
268
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
18:20
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
18:22
|
M10
|
Kierunek:
Kobiór Centrum
|
|
18:40
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
19:01
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
19:17
|
268
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
19:21
|
M10
|
Kierunek:
Kobiór Centrum
|
|
19:21
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
19:41
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
19:47
|
36
|
Kierunek:
Ligota Akademiki
|
|
20:01
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
20:17
|
268
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
20:21
|
M10
|
Kierunek:
Kobiór Centrum
|
|
20:26
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
20:46
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
20:52
|
36
|
Kierunek:
Ligota Akademiki
|
|
21:01
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
21:06
|
256
|
Kierunek:
Tychy Zajezdnia
|
|
21:17
|
268
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
21:21
|
M10
|
Kierunek:
Kobiór Centrum
|
|
21:25
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
21:51
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
22:17
|
268
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
22:20
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
22:21
|
M10
|
Kierunek:
Kobiór Centrum
|
|
22:28
|
256
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
22:33
|
36
|
Kierunek:
Ligota Akademiki
|
|
22:43
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
23:10
|
A
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
23:21
|
M10
|
Kierunek:
Tychy Osiedle "Z1"
|