|
04:20
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
04:55
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
05:25
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
05:54
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
06:22
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:23
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
06:45
|
Sz3
|
Kierunek:
Urbanowice Pogodna Szkoła
|
|
07:02
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
07:15
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:22
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
|
|
07:40
|
Sz3
|
Kierunek:
Urbanowice Pogodna Szkoła
|
|
07:59
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
08:05
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
08:08
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
|
|
08:32
|
Sz3
|
Kierunek:
Urbanowice Pogodna Szkoła
|
|
08:33
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
09:03
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
09:08
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
|
|
09:27
|
Sz3
|
Kierunek:
Urbanowice Pogodna Szkoła
|
|
09:51
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
10:16
|
31
|
Kierunek:
Tychy Fiat Auto-Hit
|
|
10:28
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
10:30
|
Sz3
|
Kierunek:
Urbanowice Pogodna Szkoła
|
|
10:58
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
11:15
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
|
|
11:31
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
11:58
|
Sz3
|
Kierunek:
Urbanowice Przejazd
|
|
12:08
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
|
|
12:42
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
12:43
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
12:58
|
Sz3
|
Kierunek:
Urbanowice Przejazd
|
|
13:21
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
13:49
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
14:03
|
Sz3
|
Kierunek:
Urbanowice Przejazd
|
|
14:45
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
14:57
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
|
|
14:58
|
Sz3
|
Kierunek:
Urbanowice Przejazd
|
|
15:08
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
15:48
|
Sz3
|
Kierunek:
Urbanowice Przejazd
|
|
15:51
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
15:53
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
|
|
16:44
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:47
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
16:48
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
|
|
17:47
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
17:52
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
18:29
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
|
|
19:29
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
19:36
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
20:03
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
|
|
20:51
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
21:03
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
21:23
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
22:29
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
22:53
|
31
|
Kierunek:
Tychy Fiat Auto-Hit
|
|
23:23
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|