|
04:22
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
04:57
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
05:27
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
05:56
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
06:24
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:25
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
06:47
|
Sz3
|
Kierunek:
Urbanowice Pogodna Szkoła
|
|
07:04
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
07:17
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:24
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
|
|
07:42
|
Sz3
|
Kierunek:
Urbanowice Pogodna Szkoła
|
|
08:01
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
08:07
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
08:10
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
|
|
08:34
|
Sz3
|
Kierunek:
Urbanowice Pogodna Szkoła
|
|
08:35
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
09:05
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
09:10
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
|
|
09:29
|
Sz3
|
Kierunek:
Urbanowice Pogodna Szkoła
|
|
09:53
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
10:18
|
31
|
Kierunek:
Tychy Fiat Auto-Hit
|
|
10:30
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
10:32
|
Sz3
|
Kierunek:
Urbanowice Pogodna Szkoła
|
|
11:00
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
11:17
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
|
|
11:33
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
12:00
|
Sz3
|
Kierunek:
Urbanowice Przejazd
|
|
12:10
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
|
|
12:44
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
12:45
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
13:00
|
Sz3
|
Kierunek:
Urbanowice Przejazd
|
|
13:23
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
13:51
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
14:05
|
Sz3
|
Kierunek:
Urbanowice Przejazd
|
|
14:47
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
14:59
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
|
|
15:00
|
Sz3
|
Kierunek:
Urbanowice Przejazd
|
|
15:10
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
15:50
|
Sz3
|
Kierunek:
Urbanowice Przejazd
|
|
15:53
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
15:55
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
|
|
16:46
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:49
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
16:50
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
|
|
17:49
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
17:54
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
18:31
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
|
|
19:31
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
19:38
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
20:05
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
|
|
20:53
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
21:05
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
21:25
|
31
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
22:31
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
22:55
|
31
|
Kierunek:
Tychy Fiat Auto-Hit
|
|
23:25
|
31
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|