Rozkłady jazdy ZTM
Przejdź do treści strony
Komunikacja ZTM w okresie nauki, wakacji i epidemii
Ostatnia aktualizacja: 18.06.2021 07:40
Zmiany w zakresie obsługi przystanków
Ostatnia aktualizacja: 18.06.2021 13:30
Czerwcowe zmiany rozkładów jazdy
Ostatnia aktualizacja: 16.06.2021 08:50
Mikołów zmiana obsługi przystanku MIKOŁÓW DWORZEC PKP
Data obowiązywania od: 23.03.2020
Katowice przebudowa węzła Giszowiec
Ostatnia aktualizacja: 17.06.2021 09:00
Tychy zmiana organizacji ruchu w rejonie przystanku kolejowego Tychy Grota Roweckiego
Data obowiązywania od: 04.05.2021
Zmiany w komunikacji w niedziele i święta 2021 r.
Data obowiązywania od: 01.01.2021 do: 31.12.2021
Godzina odjazdu Linia Kierunek / Ostatni przystanek dla kursu
00:30 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
03:33 4 Kierunek: Katowice Aleja Korfantego
03:56 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
04:11 33 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
04:13 273 Kierunek: Mąkołowiec Pętla
04:14 75 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
04:15 B Kierunek: Paprocany Pętla T-bus
04:19 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
04:26 82 Kierunek: Halemba Kopalnia
04:30 551 Kierunek: Tychy Dworzec PKP
04:32 21 Kierunek: Wilkowyje Murarska
04:35 B Kierunek: Paprocany Pętla T-bus
04:38 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
04:44 268 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
04:48 4 Kierunek: Katowice Aleja Korfantego
05:01 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
05:05 75 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
05:09 137 Kierunek: Wilkowyje Murarska
05:16 36 Kierunek: Ligota Akademiki
05:19 B Kierunek: Paprocany Pętla T-bus
05:25 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
05:25 536 Kierunek: Tychy Dworzec PKP
05:34 273 Kierunek: Mąkołowiec Pętla
05:34 686 Kierunek: Tychy Jana Pawła II
05:39 536 Kierunek: Tychy Dworzec PKP
05:39 274 Kierunek: Tychy Szpital Wojewódzki
05:42 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
05:56 551 Kierunek: Tychy Dworzec PKP
06:02 H Kierunek: Tychy Dworzec PKP
06:07 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
06:20 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
06:23 21 Kierunek: Wilkowyje Murarska
06:41 686 Kierunek: Tychy Jana Pawła II
06:43 4 Kierunek: Katowice Aleja Korfantego
06:43 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
07:03 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
07:14 36 Kierunek: Ligota Akademiki
07:19 33 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
07:23 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
07:24 273 Kierunek: Mąkołowiec Pętla
07:43 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
07:44 551 Kierunek: Tychy Dworzec PKP
07:47 W Kierunek: Wygorzele Ułańska
07:54 273 Kierunek: Mąkołowiec Pętla
07:57 536 Kierunek: Tychy Dworzec PKP
08:03 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
08:23 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
08:24 21 Kierunek: Wilkowyje Murarska
08:36 686 Kierunek: Tychy Jana Pawła II
08:43 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
08:49 274 Kierunek: Tychy Szpital Wojewódzki
09:03 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
09:05 273 Kierunek: Mąkołowiec Pętla
09:23 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
09:27 536 Kierunek: Tychy Dworzec PKP
09:34 686 Kierunek: Tychy Jana Pawła II
09:41 36 Kierunek: Ligota Akademiki
09:43 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
09:47 W Kierunek: Wygorzele Ułańska
10:02 273 Kierunek: Mąkołowiec Pętla
10:03 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
10:23 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
10:37 21 Kierunek: Wilkowyje Murarska
10:38 33 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
10:43 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
10:46 36 Kierunek: Ligota Akademiki
10:52 536 Kierunek: Tychy Dworzec PKP
11:03 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
11:19 551 Kierunek: Tychy Dworzec PKP
11:23 268 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
11:23 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
11:25 273 Kierunek: Mąkołowiec Pętla
11:43 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
11:45 36 Kierunek: Ligota Akademiki
11:47 W Kierunek: Wygorzele Ułańska
12:03 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
12:23 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
12:25 21 Kierunek: Wilkowyje Murarska
12:43 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
12:56 36 Kierunek: Ligota Akademiki
13:03 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
13:05 273 Kierunek: Mąkołowiec Pętla
13:17 686 Kierunek: Tychy Jana Pawła II
13:20 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
13:27 W Kierunek: Wygorzele Ułańska
13:29 536 Kierunek: Tychy Dworzec PKP
13:34 274 Kierunek: Tychy Szpital Wojewódzki
13:40 536 Kierunek: Tychy Dworzec PKP
13:40 551 Kierunek: Tychy Dworzec PKP
13:43 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
14:03 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
14:10 33 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
14:20 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
14:23 36 Kierunek: Ligota Akademiki
14:23 21 Kierunek: Wilkowyje Murarska
14:31 273 Kierunek: Mąkołowiec Pętla
14:43 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
15:03 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
15:18 W Kierunek: Wygorzele Ułańska
15:20 551 Kierunek: Tychy Dworzec PKP
15:23 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
15:36 36 Kierunek: Ligota Akademiki
15:43 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
16:03 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
16:13 536 Kierunek: Tychy Dworzec PKP
16:20 686 Kierunek: Tychy Jana Pawła II
16:23 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
16:24 274 Kierunek: Tychy Szpital Wojewódzki
16:24 273 Kierunek: Mąkołowiec Pętla
16:43 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
16:45 36 Kierunek: Ligota Akademiki
16:48 21 Kierunek: Wilkowyje Murarska
16:57 536 Kierunek: Tychy Dworzec PKP
17:03 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
17:05 33 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
17:23 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
17:43 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
17:47 36 Kierunek: Ligota Akademiki
18:03 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
18:16 273 Kierunek: Mąkołowiec Pętla
18:23 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
18:40 536 Kierunek: Tychy Dworzec PKP
18:43 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
19:03 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
19:17 274 Kierunek: Tychy Szpital Wojewódzki
19:18 21 Kierunek: Wilkowyje Murarska
19:23 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
19:35 686 Kierunek: Tychy Jana Pawła II
19:41 36 Kierunek: Ligota Akademiki
19:43 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
20:08 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
20:08 273 Kierunek: Mąkołowiec Pętla
20:19 33 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
20:24 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
20:27 21 Kierunek: Wilkowyje Murarska
20:46 36 Kierunek: Ligota Akademiki
20:50 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
21:19 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
21:29 274 Kierunek: Tychy Szpital Wojewódzki
21:29 536 Kierunek: Tychy Dworzec PKP
21:34 686 Kierunek: Tychy Jana Pawła II
21:40 536 Kierunek: Tychy Dworzec PKP
21:43 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
22:15 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
22:23 21 Kierunek: Wilkowyje Murarska
22:27 36 Kierunek: Ligota Akademiki
22:30 273 Kierunek: Mąkołowiec Pętla
22:35 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP
23:05 A Kierunek: Tychy Dworzec PKP