|
04:24
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
04:30
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
04:41
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
04:49
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
04:56
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
05:05
|
65
|
Kierunek:
Bieruń Domy Polne
|
|
05:07
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
05:12
|
101
|
Kierunek:
Tychy Zajezdnia
|
|
05:17
|
565
|
Kierunek:
Bieruń Domy Polne
|
|
05:26
|
271
|
Kierunek:
Żwaków Rogatki
|
|
05:29
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
05:38
|
514
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
05:45
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
05:46
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
05:53
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
05:57
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
06:15
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:17
|
565
|
Kierunek:
Bieruń Domy Polne
|
|
06:23
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
06:25
|
696
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:27
|
271
|
Kierunek:
Żwaków Rogatki
|
|
06:34
|
514
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
06:35
|
65
|
Kierunek:
Bieruń Domy Polne
|
|
06:42
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
06:45
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:46
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
06:49
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
06:57
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
07:15
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:25
|
101
|
Kierunek:
Tychy Zajezdnia
|
|
07:26
|
565
|
Kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
|
|
07:27
|
271
|
Kierunek:
Żwaków Rogatki
|
|
07:27
|
696
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:31
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
07:32
|
514
|
Kierunek:
Tychy Rybna
|
|
07:35
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:40
|
65
|
Kierunek:
Bieruń Domy Polne
|
|
07:46
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
07:50
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
07:51
|
Sz1
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:52
|
21
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:57
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
08:10
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
08:14
|
565
|
Kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
|
|
08:25
|
271
|
Kierunek:
Żwaków Rogatki
|
|
08:28
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
08:28
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
08:30
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
08:42
|
Sz1
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
08:50
|
65
|
Kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
|
|
08:52
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
08:52
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
08:57
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
09:00
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
09:01
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
09:02
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
09:15
|
514
|
Kierunek:
Tychy Rybna
|
|
09:17
|
271
|
Kierunek:
Żwaków Rogatki
|
|
09:30
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
09:32
|
565
|
Kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
|
|
09:57
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
10:15
|
271
|
Kierunek:
Żwaków Rogatki
|
|
10:20
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
10:25
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
10:28
|
514
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
10:30
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
10:31
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
10:36
|
565
|
Kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
|
|
10:38
|
65
|
Kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
|
|
10:42
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
10:51
|
271
|
Kierunek:
Żwaków Rogatki
|
|
10:51
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
11:15
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
11:27
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
11:28
|
514
|
Kierunek:
Tychy Rybna
|
|
11:33
|
271
|
Kierunek:
Żwaków Rogatki
|
|
11:42
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
11:57
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
12:05
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
12:05
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
12:05
|
565
|
Kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
|
|
12:14
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
12:23
|
271
|
Kierunek:
Żwaków Rogatki
|
|
12:28
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
12:50
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
12:52
|
514
|
Kierunek:
Tychy Rybna
|
|
12:57
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
13:05
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
13:09
|
565
|
Kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
|
|
13:12
|
101
|
Kierunek:
Tychy Zajezdnia
|
|
13:12
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
13:25
|
65
|
Kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
|
|
13:27
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
13:29
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
13:35
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
13:35
|
271
|
Kierunek:
Żwaków Rogatki
|
|
13:53
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
13:57
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
14:00
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
14:21
|
514
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
14:25
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
14:25
|
565
|
Kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
|
|
14:35
|
271
|
Kierunek:
Żwaków Rogatki
|
|
14:41
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
14:45
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
14:48
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
14:55
|
65
|
Kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
|
|
14:55
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
14:57
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
15:05
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
15:11
|
101
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
15:20
|
514
|
Kierunek:
Tychy Rybna
|
|
15:23
|
565
|
Kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
|
|
15:25
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
15:30
|
271
|
Kierunek:
Żwaków Rogatki
|
|
15:37
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
15:46
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
15:54
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
15:55
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
15:57
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
16:23
|
271
|
Kierunek:
Żwaków Rogatki
|
|
16:27
|
696
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:35
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:38
|
514
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
16:43
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
16:48
|
65
|
Kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
|
|
16:57
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
16:58
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
17:07
|
565
|
Kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
|
|
17:08
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
17:08
|
271
|
Kierunek:
Żwaków Rogatki
|
|
17:15
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
17:16
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
17:37
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
17:41
|
514
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
17:47
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
17:48
|
271
|
Kierunek:
Żwaków Rogatki
|
|
17:55
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
17:57
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
18:21
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
18:28
|
271
|
Kierunek:
Żwaków Rogatki
|
|
18:40
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
18:52
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
18:55
|
514
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
19:15
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
19:25
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
19:28
|
271
|
Kierunek:
Żwaków Rogatki
|
|
19:33
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
19:55
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
19:56
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
19:58
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
20:28
|
271
|
Kierunek:
Żwaków Rogatki
|
|
20:28
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
20:41
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
21:05
|
272
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
21:08
|
65
|
Kierunek:
Bieruń Domy Polne
|
|
21:12
|
101
|
Kierunek:
Tychy Zajezdnia
|
|
21:24
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
21:26
|
271
|
Kierunek:
Żwaków Rogatki
|
|
21:31
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
21:32
|
131
|
Kierunek:
Tychy Marii Konopnickiej
|
|
21:34
|
254
|
Kierunek:
Wartogłowiec Pętla
|
|
22:28
|
271
|
Kierunek:
Żwaków Rogatki
|
|
22:40
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
22:47
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
22:47
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
23:01
|
254
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
23:09
|
101
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|