|
04:26
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
04:35
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
04:43
|
75
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
04:45
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
04:53
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
05:19
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
05:22
|
E
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
05:38
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
05:42
|
75
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
05:45
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
05:47
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
05:48
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
05:53
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:17
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:22
|
E
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
06:37
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
06:41
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
06:42
|
75
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
06:47
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:47
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:14
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
07:17
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:22
|
E
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
07:23
|
F
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
07:42
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
07:42
|
75
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
07:47
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
08:10
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
08:17
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
08:22
|
E
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
08:28
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
08:37
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
08:42
|
75
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
08:42
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
08:44
|
F
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
08:54
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
08:57
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
09:17
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
09:22
|
E
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
09:23
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
09:37
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
09:41
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
09:42
|
75
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
09:42
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
09:57
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
10:06
|
F
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
10:17
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
10:22
|
E
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
10:26
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
10:37
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
10:42
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
10:42
|
75
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
10:51
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
10:57
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
11:06
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
11:17
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
11:22
|
E
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
11:26
|
F
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
11:37
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
11:42
|
75
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
11:42
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
11:57
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
12:17
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
12:22
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
12:22
|
E
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
12:37
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
12:39
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
12:42
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
12:42
|
75
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
12:44
|
F
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
12:55
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
12:57
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
13:17
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
13:22
|
E
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
13:37
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
13:42
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
13:42
|
75
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
13:54
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
13:57
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
14:02
|
F
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
14:17
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
14:17
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
14:22
|
E
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
14:37
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
14:37
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
14:40
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
14:42
|
75
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
14:43
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
14:49
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
14:57
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
15:17
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
15:22
|
E
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
15:26
|
F
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
15:37
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
15:42
|
75
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
15:45
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
15:57
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:14
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
16:17
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:22
|
E
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
16:26
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:37
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:42
|
75
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
16:44
|
F
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
16:44
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
16:57
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
17:02
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
17:11
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
17:17
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
17:22
|
E
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
17:37
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
17:39
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
17:42
|
75
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
17:44
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
17:57
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
17:57
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
18:06
|
F
|
Kierunek:
Tychy Szpital Wojewódzki
|
|
18:17
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
18:22
|
E
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
18:37
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
18:43
|
75
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
18:44
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
18:56
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
18:57
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
19:17
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
19:18
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
19:21
|
E
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
19:31
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
19:37
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
19:43
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
19:44
|
75
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
19:57
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
20:17
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
20:19
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
20:21
|
E
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
20:37
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
20:40
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
20:44
|
75
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
20:47
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
21:17
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
21:21
|
E
|
Kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
|
|
21:26
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
21:41
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
21:44
|
75
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
21:47
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
21:53
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
22:21
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
22:36
|
21
|
Kierunek:
Wilkowyje Murarska
|
|
22:42
|
696
|
Kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
|
|
22:43
|
273
|
Kierunek:
Mąkołowiec Pętla
|
|
22:44
|
75
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
22:47
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
22:54
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
23:22
|
B
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|