|
04:06
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
04:34
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
04:36
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
04:51
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
05:06
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
05:06
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
05:26
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
05:29
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
05:36
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
05:36
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
05:48
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
06:06
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
06:06
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
06:06
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
06:29
|
65
|
Kierunek:
Tychy Rynek
|
|
06:31
|
565
|
Kierunek:
Wartogłowiec Kościół
|
|
06:32
|
101
|
Kierunek:
Czułów Fabryka
|
|
06:36
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
06:36
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
06:38
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
06:49
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
07:06
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
07:06
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
07:16
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
07:26
|
565
|
Kierunek:
Czułów Narcyzów
|
|
07:29
|
65
|
Kierunek:
Tychy Rynek
|
|
07:30
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
07:36
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
07:36
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
07:46
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
07:55
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
08:06
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
08:06
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
08:16
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
08:18
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
08:36
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
08:40
|
65
|
Kierunek:
Tychy Rynek
|
|
08:50
|
565
|
Kierunek:
Wartogłowiec Kościół
|
|
08:51
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
09:03
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
09:06
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
09:11
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
09:26
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
09:47
|
565
|
Kierunek:
Czułów Narcyzów
|
|
09:51
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
09:51
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
09:57
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
10:06
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
10:14
|
65
|
Kierunek:
Tychy Rynek
|
|
10:31
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
10:56
|
565
|
Kierunek:
Czułów Narcyzów
|
|
10:57
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
11:06
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
11:11
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
11:34
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
11:51
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
11:57
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
12:06
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
12:17
|
565
|
Kierunek:
Czułów Narcyzów
|
|
12:19
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
12:27
|
65
|
Kierunek:
Tychy Rynek
|
|
12:31
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
12:33
|
101
|
Kierunek:
Czułów Fabryka
|
|
12:56
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
13:06
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
13:06
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
13:31
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
13:36
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
13:39
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
13:41
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
13:54
|
565
|
Kierunek:
Wartogłowiec Kościół
|
|
14:06
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
14:11
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
14:14
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
14:16
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
14:32
|
101
|
Kierunek:
Czułów Fabryka
|
|
14:36
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
14:39
|
65
|
Kierunek:
Tychy Rynek
|
|
14:46
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
14:49
|
565
|
Kierunek:
Wartogłowiec Kościół
|
|
15:06
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
15:06
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
15:10
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
15:26
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
15:36
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
15:41
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
15:50
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
15:51
|
565
|
Kierunek:
Czułów Narcyzów
|
|
15:56
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
16:06
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
16:21
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
16:28
|
65
|
Kierunek:
Tychy Rynek
|
|
16:31
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
16:36
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
16:39
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
16:52
|
565
|
Kierunek:
Wartogłowiec Kościół
|
|
17:06
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
17:07
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
17:11
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
17:11
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
17:26
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
17:46
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
17:51
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
18:06
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
18:31
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
18:32
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
18:44
|
565
|
Kierunek:
Wartogłowiec Kościół
|
|
18:54
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
18:58
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
19:06
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
19:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
19:42
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
20:04
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
20:06
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
20:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
20:26
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
20:28
|
101
|
Kierunek:
Czułów Fabryka
|
|
20:56
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
21:06
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
21:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
21:26
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
21:59
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
22:06
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
22:06
|
788
|
Kierunek:
Brzezinka Centrum
|
|
22:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
22:32
|
101
|
Kierunek:
Czułów Fabryka
|
|
22:39
|
65
|
Kierunek:
Tychy Rynek
|
|
23:11
|
788
|
Kierunek:
Brzezinka Centrum
|
|
23:16
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
23:37
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|