|
04:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
04:51
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
05:03
|
788
|
Kierunek:
Brzęczkowice Osiedle Powstańców
|
|
05:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
05:46
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
05:49
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
06:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
06:25
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
06:53
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
07:11
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Kopalnia
|
|
07:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
07:25
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
08:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
08:25
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
08:48
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
09:01
|
565
|
Kierunek:
Czułów Narcyzów
|
|
09:01
|
788
|
Kierunek:
Brzęczkowice Osiedle Powstańców
|
|
09:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
09:25
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
09:46
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
10:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
10:25
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
11:01
|
788
|
Kierunek:
Brzęczkowice Osiedle Powstańców
|
|
11:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
11:25
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
11:41
|
565
|
Kierunek:
Czułów Narcyzów
|
|
12:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
12:25
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
13:01
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
13:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
13:25
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
13:29
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
14:06
|
565
|
Kierunek:
Czułów Narcyzów
|
|
14:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
14:25
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
15:01
|
788
|
Kierunek:
Brzęczkowice Osiedle Powstańców
|
|
15:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
15:25
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
16:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
16:17
|
565
|
Kierunek:
Czułów Narcyzów
|
|
16:25
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
16:31
|
788
|
Kierunek:
Brzęczkowice Osiedle Powstańców
|
|
16:32
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
17:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
17:25
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
18:11
|
788
|
Kierunek:
Brzęczkowice Osiedle Powstańców
|
|
18:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
18:25
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
18:52
|
565
|
Kierunek:
Tychy Rynek
|
|
19:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
19:23
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
19:41
|
788
|
Kierunek:
Brzęczkowice Osiedle Powstańców
|
|
19:47
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
20:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
20:19
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
21:11
|
788
|
Kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
|
|
21:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
21:16
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
21:46
|
686
|
Kierunek:
Tychy Jana Pawła II
|
|
22:06
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
22:16
|
4
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
23:11
|
788
|
Kierunek:
Brzezinka Centrum
|
|
23:37
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|