|
03:54
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
03:57
|
791
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
04:07
|
134
|
Kierunek:
Wieszowa Stacja Paliw
|
|
04:08
|
191
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
04:31
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
04:32
|
615
|
Kierunek:
Rybna Lotników
|
|
04:36
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
04:42
|
191
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
05:06
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
05:09
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
05:22
|
615
|
Kierunek:
Rybna Lotników
|
|
05:25
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
05:29
|
191
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
05:39
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
05:48
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
06:00
|
134
|
Kierunek:
Wieszowa Stacja Paliw
|
|
06:01
|
142
|
Kierunek:
Strzybnica Kościelna
|
|
06:09
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
06:11
|
614
|
Kierunek:
Miedary Posesja 17
|
|
06:11
|
191
|
Kierunek:
Zbrosławice Urząd Gminy
|
|
06:34
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
06:34
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
06:39
|
135
|
Kierunek:
Stare Tarnowice GCR
|
|
06:54
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
07:00
|
191
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
07:00
|
134
|
Kierunek:
Wieszowa Stacja Paliw
|
|
07:13
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
07:19
|
135
|
Kierunek:
Stare Tarnowice GCR
|
|
07:24
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
07:27
|
614
|
Kierunek:
Rybna Lotników
|
|
07:46
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
07:47
|
191
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
08:04
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
08:13
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
08:24
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
08:27
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
08:29
|
615
|
Kierunek:
Rybna Lotników
|
|
08:30
|
134
|
Kierunek:
Wieszowa Stacja Paliw
|
|
08:45
|
191
|
Kierunek:
Zbrosławice Urząd Gminy
|
|
08:45
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
09:02
|
142
|
Kierunek:
Strzybnica Kościelna
|
|
09:13
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
09:14
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
09:35
|
614
|
Kierunek:
Rybna Lotników
|
|
09:41
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
09:45
|
191
|
Kierunek:
Zbrosławice Urząd Gminy
|
|
09:54
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
10:07
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
10:13
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
10:30
|
134
|
Kierunek:
Wieszowa Stacja Paliw
|
|
10:39
|
135
|
Kierunek:
Stare Tarnowice GCR
|
|
11:04
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
11:13
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
11:18
|
191
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
11:27
|
614
|
Kierunek:
Rybna Lotników
|
|
11:29
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
11:42
|
142
|
Kierunek:
Strzybnica Kościelna
|
|
11:44
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
12:05
|
134
|
Kierunek:
Wieszowa Stacja Paliw
|
|
12:11
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
12:13
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
12:14
|
191
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
12:31
|
614
|
Kierunek:
Rybna Lotników
|
|
12:59
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
13:04
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
13:13
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
13:14
|
191
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
13:24
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
13:35
|
134
|
Kierunek:
Wieszowa Stacja Paliw
|
|
13:39
|
135
|
Kierunek:
Stare Tarnowice GCR
|
|
13:59
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
14:01
|
614
|
Kierunek:
Rybna Lotników
|
|
14:13
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
14:19
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
14:19
|
191
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
14:22
|
142
|
Kierunek:
Strzybnica Kościelna
|
|
14:39
|
135
|
Kierunek:
Stare Tarnowice GCR
|
|
14:39
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
14:45
|
614
|
Kierunek:
Stare Tarnowice GCR
|
|
14:59
|
191
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
14:59
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
14:59
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
15:10
|
134
|
Kierunek:
Wieszowa Stacja Paliw
|
|
15:13
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
15:19
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
15:39
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
15:41
|
191
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
15:59
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
15:59
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
15:59
|
135
|
Kierunek:
Stare Tarnowice GCR
|
|
16:11
|
614
|
Kierunek:
Rybna Lotników
|
|
16:15
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
16:19
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
16:45
|
191
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
16:59
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
16:59
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
17:00
|
134
|
Kierunek:
Wieszowa Stacja Paliw
|
|
17:02
|
142
|
Kierunek:
Strzybnica Kościelna
|
|
17:15
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
17:16
|
614
|
Kierunek:
Rybna Lotników
|
|
17:19
|
135
|
Kierunek:
Stare Tarnowice GCR
|
|
17:35
|
191
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
17:39
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
17:59
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
18:11
|
615
|
Kierunek:
Rybna Lotników
|
|
18:15
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
18:24
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
18:29
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
18:39
|
135
|
Kierunek:
Stare Tarnowice GCR
|
|
18:54
|
191
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
19:00
|
134
|
Kierunek:
Wieszowa Stacja Paliw
|
|
19:09
|
615
|
Kierunek:
Rybna Lotników
|
|
19:12
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
19:14
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
19:32
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
19:35
|
135
|
Kierunek:
Stare Tarnowice GCR
|
|
19:41
|
142
|
Kierunek:
Strzybnica Kościelna
|
|
20:10
|
191
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
20:12
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
20:14
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
20:20
|
615
|
Kierunek:
Rybna Lotników
|
|
20:27
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
20:52
|
134
|
Kierunek:
Wieszowa Stacja Paliw
|
|
20:57
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
21:14
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
21:17
|
191
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
21:20
|
615
|
Kierunek:
Miedary Tarnogórska
|
|
21:36
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
22:14
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
22:14
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
22:27
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
22:37
|
191
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
22:37
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|
|
22:43
|
614
|
Kierunek:
Rybna Lotników
|
|
23:14
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
23:37
|
64
|
Kierunek:
Stare Tarnowice Pętla
|