|
04:23
|
791
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
04:28
|
134
|
Kierunek:
Wieszowa Stacja Paliw
|
|
04:45
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
05:04
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
05:24
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
05:54
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
06:02
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
06:23
|
134
|
Kierunek:
Wieszowa Stacja Paliw
|
|
06:24
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
07:02
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
07:14
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
07:29
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
08:02
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
08:29
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
08:39
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
08:57
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
09:29
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
09:57
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
09:59
|
191
|
Kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
|
|
10:29
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
10:44
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
10:57
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
11:29
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
11:57
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
12:28
|
134
|
Kierunek:
Wieszowa Stacja Paliw
|
|
12:29
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
12:43
|
191
|
Kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
|
|
12:44
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
13:29
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
13:57
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
14:29
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
14:44
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
15:29
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
15:33
|
134
|
Kierunek:
Wieszowa Stacja Paliw
|
|
15:44
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
15:57
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
16:29
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
16:54
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
17:23
|
134
|
Kierunek:
Wieszowa Stacja Paliw
|
|
17:29
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
18:12
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
18:29
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
18:44
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
19:21
|
134
|
Kierunek:
Wieszowa Stacja Paliw
|
|
19:29
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
20:22
|
20
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
20:29
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
20:40
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
21:13
|
134
|
Kierunek:
Wieszowa Stacja Paliw
|
|
21:29
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
22:12
|
20
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
22:29
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|
|
22:40
|
80
|
Kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
|
|
23:29
|
M107
|
Kierunek:
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
|