|
04:23
|
160
|
Kierunek:
Wesoła Kopalnia
|
|
04:25
|
100
|
Kierunek:
Wojkowice Park
|
|
04:26
|
106
|
Kierunek:
Brzezinka Pętla
|
|
04:32
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
04:40
|
88
|
Kierunek:
Wojkowice Park
|
|
04:41
|
91
|
Kierunek:
Sosnowiec Dworzec PKP
|
|
04:45
|
935
|
Kierunek:
Czeladź Wojkowicka Pętla
|
|
04:51
|
106
|
Kierunek:
Wesoła Kopalnia
|
|
04:55
|
88
|
Kierunek:
Wojkowice Park
|
|
05:12
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
05:16
|
91
|
Kierunek:
Sosnowiec Dworzec PKP
|
|
05:16
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
05:19
|
106
|
Kierunek:
Wesoła Kopalnia
|
|
05:23
|
100
|
Kierunek:
Wojkowice Park
|
|
05:29
|
26
|
Kierunek:
Jęzor Centrum Handlowe
|
|
05:34
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
05:42
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
06:06
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
06:09
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
06:19
|
106
|
Kierunek:
Brzezinka Pętla
|
|
06:19
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
06:30
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
06:33
|
299
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
06:34
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
06:37
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
06:52
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
07:06
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
07:17
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
07:19
|
106
|
Kierunek:
Brzezinka Pętla
|
|
07:24
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
07:29
|
26
|
Kierunek:
Jęzor Centrum Handlowe
|
|
07:34
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
07:43
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
07:45
|
299
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
07:47
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
08:06
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
08:17
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
08:27
|
299
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
08:28
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
08:28
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
08:34
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
08:40
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
08:55
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
09:06
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
09:10
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
09:19
|
106
|
Kierunek:
Brzezinka Pętla
|
|
09:28
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
09:29
|
26
|
Kierunek:
Jęzor Centrum Handlowe
|
|
09:32
|
299
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
09:34
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
09:40
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
09:55
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
10:06
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
10:22
|
299
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
10:28
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
10:34
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
10:46
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
10:56
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
11:05
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
11:06
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
11:19
|
106
|
Kierunek:
Brzezinka Pętla
|
|
11:22
|
299
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
11:28
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
11:29
|
26
|
Kierunek:
Jęzor Centrum Handlowe
|
|
11:34
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
11:55
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
12:06
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
12:10
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
12:22
|
299
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
12:28
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
12:44
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
12:49
|
106
|
Kierunek:
Wesoła Kopalnia
|
|
12:55
|
88
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
13:06
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
13:10
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
13:16
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
13:19
|
106
|
Kierunek:
Brzezinka Pętla
|
|
13:23
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
13:29
|
26
|
Kierunek:
Jęzor Centrum Handlowe
|
|
13:32
|
299
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
13:34
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
13:40
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
13:45
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
14:06
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
14:19
|
106
|
Kierunek:
Brzezinka Pętla
|
|
14:22
|
299
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
14:23
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
14:34
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
14:40
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
14:55
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
15:01
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
15:06
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
15:14
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
15:19
|
106
|
Kierunek:
Brzezinka Pętla
|
|
15:28
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
15:29
|
26
|
Kierunek:
Jęzor Centrum Handlowe
|
|
15:31
|
299
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
15:34
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
15:40
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
15:55
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
16:01
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
16:06
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
16:19
|
106
|
Kierunek:
Brzezinka Pętla
|
|
16:28
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
16:34
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
16:42
|
299
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
16:45
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
17:05
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
17:06
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
17:11
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
17:19
|
106
|
Kierunek:
Brzezinka Pętla
|
|
17:29
|
26
|
Kierunek:
Jęzor Centrum Handlowe
|
|
17:33
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
17:39
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
17:45
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
17:47
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
18:07
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
18:16
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
18:31
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
18:32
|
299
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
18:39
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
18:43
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
19:14
|
935
|
Kierunek:
Ćmok Pętla
|
|
19:18
|
106
|
Kierunek:
Brzezinka Pętla
|
|
19:26
|
100
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
19:29
|
26
|
Kierunek:
Jęzor Centrum Handlowe
|
|
19:34
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
19:37
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
19:55
|
88
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
20:12
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
20:23
|
299
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
20:32
|
100
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
20:39
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
20:48
|
106
|
Kierunek:
Wesoła Kopalnia
|
|
21:12
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Pętla
|
|
21:18
|
106
|
Kierunek:
Brzezinka Pętla
|
|
21:24
|
88
|
Kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
|
|
21:33
|
26
|
Kierunek:
Jęzor Centrum Handlowe
|
|
21:42
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
22:12
|
35
|
Kierunek:
Kosztowy Rynek
|
|
22:24
|
299
|
Kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
|
|
22:29
|
622
|
Kierunek:
Rudna Stawowa
|
|
22:29
|
100
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
22:47
|
35
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
23:33
|
88
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|
|
23:42
|
35
|
Kierunek:
Zagórze Zajezdnia
|