|
04:18
|
637
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
04:21
|
M23
|
Kierunek:
Katowice Piotra Skargi
|
|
04:23
|
619
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
04:48
|
738
|
Kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
|
|
05:13
|
269
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
05:21
|
M23
|
Kierunek:
Katowice Piotra Skargi
|
|
05:23
|
619
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
05:25
|
637
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
05:55
|
969
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
06:04
|
738
|
Kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
|
|
06:21
|
M23
|
Kierunek:
Katowice Piotra Skargi
|
|
06:24
|
269
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
06:28
|
619
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
06:35
|
637
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
06:50
|
619
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
06:54
|
969
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
07:18
|
269
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
07:21
|
M23
|
Kierunek:
Katowice Piotra Skargi
|
|
07:35
|
637
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
07:50
|
738
|
Kierunek:
Świerklaniec Park
|
|
08:17
|
969
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
08:21
|
M23
|
Kierunek:
Katowice Piotra Skargi
|
|
08:35
|
637
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
08:50
|
619
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
09:00
|
738
|
Kierunek:
Świerklaniec Park
|
|
10:21
|
M23
|
Kierunek:
Katowice Piotra Skargi
|
|
10:35
|
637
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
11:21
|
M23
|
Kierunek:
Katowice Piotra Skargi
|
|
11:27
|
969
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
11:33
|
619
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
11:46
|
269
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
12:05
|
637
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
12:21
|
M23
|
Kierunek:
Katowice Piotra Skargi
|
|
12:25
|
738
|
Kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
|
|
12:45
|
619
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
13:07
|
969
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
13:21
|
M23
|
Kierunek:
Katowice Piotra Skargi
|
|
13:35
|
637
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
14:10
|
969
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
14:21
|
M23
|
Kierunek:
Katowice Piotra Skargi
|
|
14:32
|
269
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
14:38
|
738
|
Kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
|
|
14:55
|
637
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
14:55
|
619
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
15:15
|
969
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
15:21
|
M23
|
Kierunek:
Katowice Piotra Skargi
|
|
15:44
|
269
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
15:50
|
637
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
15:55
|
619
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
16:20
|
969
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
16:20
|
738
|
Kierunek:
Świerklaniec Park
|
|
16:21
|
M23
|
Kierunek:
Katowice Piotra Skargi
|
|
16:34
|
269
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
17:10
|
637
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
17:10
|
619
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
17:23
|
738
|
Kierunek:
Świerklaniec Park
|
|
18:07
|
969
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
18:21
|
M23
|
Kierunek:
Katowice Piotra Skargi
|
|
18:24
|
269
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
18:29
|
637
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
18:53
|
738
|
Kierunek:
Świerklaniec Park
|
|
19:05
|
619
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
19:53
|
738
|
Kierunek:
Świerklaniec Park
|
|
20:05
|
619
|
Kierunek:
Siewierz Dom Kultury
|
|
20:21
|
M23
|
Kierunek:
Katowice Piotra Skargi
|
|
20:26
|
637
|
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
|
|
21:01
|
637
|
Kierunek:
Tucznawa Remiza
|
|
21:21
|
M23
|
Kierunek:
Katowice Piotra Skargi
|
|
23:06
|
269
|
Kierunek:
Będzin Kościuszki
|
|
23:13
|
619
|
Kierunek:
Krzanów Sklep
|