Rozkłady jazdy ZTM
Przejdź do treści strony
Godzina odjazdu Linia Kierunek / Ostatni przystanek dla kursu
00:40 30N Kierunek: Przełajka Pętla
02:04 30N Kierunek: Przełajka Pętla
04:04 30N Kierunek: Przełajka Pętla
04:05 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
04:35 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
04:39 98 Kierunek: Halemba Pętla
04:48 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
04:49 170 Kierunek: Sączów Kościół
04:55 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
05:01 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
05:06 96 Kierunek: Przełajka Pętla
05:18 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
05:19 222 Kierunek: Bańgów Strefa Zakłady
05:19 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
05:31 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
05:35 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
05:35 663 Kierunek: Pszczelnik Park
05:39 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
05:50 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
05:54 96 Kierunek: Przełajka Pętla
06:00 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
06:05 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
06:09 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
06:13 665 Kierunek: Przełajka Pętla
06:19 96 Kierunek: Przełajka Pętla
06:20 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
06:28 663 Kierunek: Pszczelnik Park
06:30 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
06:35 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
06:39 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
06:49 222 Kierunek: Michałkowice Budryka
06:49 96 Kierunek: Przełajka Pętla
06:50 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
06:58 663 Kierunek: Pszczelnik Park
07:00 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
07:05 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
07:09 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
07:20 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
07:30 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
07:31 96 Kierunek: Przełajka Pętla
07:33 665 Kierunek: Przełajka Pętla
07:35 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
07:38 663 Kierunek: Pszczelnik Park
07:39 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
07:49 96 Kierunek: Przełajka Pętla
07:50 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
07:53 119 Kierunek: Strąków Pętla
07:56 222 Kierunek: Michałkowice Budryka
08:00 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
08:05 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
08:08 663 Kierunek: Pszczelnik Park
08:09 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
08:19 96 Kierunek: Przełajka Pętla
08:20 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
08:30 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
08:33 665 Kierunek: Przełajka Pętla
08:35 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
08:39 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
08:50 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
09:00 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
09:04 96 Kierunek: Przełajka Pętla
09:05 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
09:06 222 Kierunek: Michałkowice Budryka
09:08 663 Kierunek: Pszczelnik Park
09:10 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
09:20 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
09:24 98 Kierunek: Chorzów Nowa
09:32 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
09:33 665 Kierunek: Przełajka Pętla
09:35 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
09:40 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
09:50 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
10:02 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
10:04 96 Kierunek: Przełajka Pętla
10:05 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
10:08 663 Kierunek: Pszczelnik Park
10:10 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
10:20 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
10:32 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
10:33 665 Kierunek: Przełajka Pętla
10:40 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
10:50 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
10:51 222 Kierunek: Michałkowice Budryka
11:02 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
11:04 96 Kierunek: Przełajka Pętla
11:05 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
11:08 663 Kierunek: Pszczelnik Park
11:20 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
11:32 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
11:33 665 Kierunek: Przełajka Pętla
11:40 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
11:50 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
12:02 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
12:04 96 Kierunek: Przełajka Pętla
12:05 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
12:08 663 Kierunek: Pszczelnik Park
12:10 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
12:14 98 Kierunek: Halemba Pętla
12:20 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
12:32 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
12:33 665 Kierunek: Przełajka Pętla
12:35 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
12:40 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
12:50 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
13:02 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
13:04 96 Kierunek: Przełajka Pętla
13:05 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
13:08 663 Kierunek: Pszczelnik Park
13:10 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
13:20 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
13:21 222 Kierunek: Bańgów Strefa Zakłady
13:32 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
13:35 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
13:38 665 Kierunek: Przełajka Pętla
13:38 663 Kierunek: Pszczelnik Park
13:40 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
13:50 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
13:54 96 Kierunek: Przełajka Pętla
14:02 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
14:05 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
14:08 663 Kierunek: Pszczelnik Park
14:10 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
14:20 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
14:32 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
14:35 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
14:36 96 Kierunek: Przełajka Pętla
14:38 665 Kierunek: Przełajka Pętla
14:38 663 Kierunek: Pszczelnik Park
14:40 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
14:50 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
14:54 96 Kierunek: Przełajka Pętla
14:54 222 Kierunek: Michałkowice Budryka
15:02 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
15:05 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
15:08 663 Kierunek: Pszczelnik Park
15:10 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
15:20 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
15:24 96 Kierunek: Przełajka Pętla
15:32 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
15:35 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
15:36 170 Kierunek: Sączów Kościół
15:38 663 Kierunek: Pszczelnik Park
15:38 665 Kierunek: Przełajka Pętla
15:40 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
15:50 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
16:02 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
16:04 222 Kierunek: Michałkowice Budryka
16:05 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
16:06 96 Kierunek: Przełajka Pętla
16:08 663 Kierunek: Pszczelnik Park
16:10 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
16:14 96 Kierunek: Przełajka Pętla
16:20 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
16:32 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
16:34 98 Kierunek: Halemba Pętla
16:35 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
16:38 665 Kierunek: Przełajka Pętla
16:38 663 Kierunek: Pszczelnik Park
16:40 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
16:50 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
17:02 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
17:05 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
17:08 663 Kierunek: Pszczelnik Park
17:09 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
17:14 222 Kierunek: Michałkowice Budryka
17:16 96 Kierunek: Przełajka Pętla
17:20 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
17:30 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
17:35 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
17:38 663 Kierunek: Pszczelnik Park
17:39 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
17:50 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
18:00 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
18:04 96 Kierunek: Przełajka Pętla
18:08 663 Kierunek: Pszczelnik Park
18:09 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
18:20 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
18:30 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
18:39 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
18:50 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
18:51 222 Kierunek: Michałkowice Budryka
19:00 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
19:04 96 Kierunek: Przełajka Pętla
19:05 663 Kierunek: Pszczelnik Park
19:19 22 Kierunek: Chorzów Estakada
19:28 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
19:37 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
19:37 665 Kierunek: Przełajka Pętla
19:49 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
19:59 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
20:03 96 Kierunek: Przełajka Pętla
20:19 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
20:37 98 Kierunek: Halemba Pętla
20:49 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
20:54 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
21:02 663 Kierunek: Pszczelnik Park
21:03 96 Kierunek: Przełajka Pętla
21:19 222 Kierunek: Bańgów Strefa Zakłady
21:19 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
21:49 22 Kierunek: Chorzów Batory Pętla
21:54 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
22:03 96 Kierunek: Przełajka Pętla
22:19 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska
22:44 22 Kierunek: Chorzów Estakada
22:47 665 Kierunek: Przełajka Pętla
22:53 222 Kierunek: Michałkowice Budryka
22:54 110 Kierunek: Michałkowice Fabud
23:02 663 Kierunek: Pszczelnik Park
23:16 30 Kierunek: Michałkowice Bytomska

Ten serwis używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki zmień jej ustawienia.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację stosowania plików cookies.

Akceptuję