Rozkłady jazdy ZTM
Przejdź do treści strony

Przystanek: Bytków Osiedle Młodych Stanowisko: 2

Godzina odjazdu Linia Kierunek / Ostatni przystanek dla kursu
01:14 30N Kierunek: Katowice Dworzec
03:12 30N Kierunek: Katowice Dworzec
04:18 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
04:29 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
04:39 30N Kierunek: Katowice Dworzec
04:45 0 Kierunek: Pszczelnik Park
04:56 222 Kierunek: Siemianowice Budowlana Wolf
04:57 110 Kierunek: Muchowiec Korty Pętla
05:05 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
05:09 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
05:12 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
05:24 196 Kierunek: Przełajka Pętla
05:28 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
05:38 0 Kierunek: Pszczelnik Park
05:42 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
05:44 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
05:58 110 Kierunek: Muchowiec Korty Pętla
06:08 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
06:12 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
06:14 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
06:28 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
06:29 196 Kierunek: Przełajka Pętla
06:38 0 Kierunek: Pszczelnik Park
06:38 222 Kierunek: Siemianowice Budowlana Wolf
06:42 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
06:44 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
06:58 110 Kierunek: Muchowiec Korty Pętla
07:08 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
07:12 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
07:14 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
07:28 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
07:29 196 Kierunek: Przełajka Pętla
07:38 0 Kierunek: Pszczelnik Park
07:42 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
07:44 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
07:48 222 Kierunek: Siemianowice Budowlana Wolf
07:58 110 Kierunek: Muchowiec Korty Pętla
08:08 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
08:12 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
08:14 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
08:28 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
08:29 196 Kierunek: Przełajka Pętla
08:38 0 Kierunek: Pszczelnik Park
08:42 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
08:44 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
08:58 110 Kierunek: Muchowiec Korty Pętla
09:08 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
09:12 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
09:14 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
09:28 222 Kierunek: Siemianowice Budowlana Wolf
09:28 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
09:29 196 Kierunek: Przełajka Pętla
09:38 0 Kierunek: Pszczelnik Park
09:42 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
09:44 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
09:58 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Graniczna
10:08 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
10:12 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
10:14 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
10:28 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Graniczna
10:29 196 Kierunek: Przełajka Pętla
10:38 0 Kierunek: Pszczelnik Park
10:44 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
10:58 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Graniczna
11:08 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
11:12 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
11:13 222 Kierunek: Siemianowice Budowlana Wolf
11:14 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
11:28 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Graniczna
11:29 196 Kierunek: Przełajka Pętla
11:39 0 Kierunek: Pszczelnik Park
11:42 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
11:44 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
11:58 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Graniczna
12:09 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
12:12 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
12:14 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
12:28 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Graniczna
12:29 196 Kierunek: Przełajka Pętla
12:39 0 Kierunek: Pszczelnik Park
12:42 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
12:44 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
12:58 222 Kierunek: Siemianowice Budowlana Wolf
12:58 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
13:09 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
13:12 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
13:14 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
13:28 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
13:29 196 Kierunek: Przełajka Pętla
13:39 0 Kierunek: Pszczelnik Park
13:42 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
13:44 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
13:58 110 Kierunek: Muchowiec Korty Pętla
13:59 196 Kierunek: Przełajka Pętla
14:09 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
14:12 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
14:14 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
14:28 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
14:29 196 Kierunek: Przełajka Pętla
14:39 0 Kierunek: Pszczelnik Park
14:42 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
14:43 222 Kierunek: Siemianowice Budowlana Wolf
14:44 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
14:58 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
14:59 196 Kierunek: Przełajka Pętla
15:09 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
15:12 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
15:13 222 Kierunek: Siemianowice Budowlana Wolf
15:14 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
15:28 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
15:29 196 Kierunek: Przełajka Pętla
15:39 0 Kierunek: Pszczelnik Park
15:42 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
15:44 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
15:58 110 Kierunek: Muchowiec Korty Pętla
15:59 196 Kierunek: Siemianowice Plac Skargi
16:09 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
16:12 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
16:14 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
16:28 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
16:29 196 Kierunek: Przełajka Pętla
16:39 0 Kierunek: Pszczelnik Park
16:42 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
16:44 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
16:58 110 Kierunek: Muchowiec Korty Pętla
17:09 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
17:12 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
17:14 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
17:28 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
17:29 196 Kierunek: Przełajka Pętla
17:33 222 Kierunek: Siemianowice Budowlana Wolf
17:38 0 Kierunek: Pszczelnik Park
17:42 30 Kierunek: Katowice Aleja Korfantego
17:44 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
17:57 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
17:58 110 Kierunek: Muchowiec Korty Pętla
18:08 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
18:14 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
18:28 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
18:29 196 Kierunek: Przełajka Pętla
18:38 0 Kierunek: Pszczelnik Park
18:44 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
18:55 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
18:58 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
19:07 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
19:13 222 Kierunek: Siemianowice Budowlana Wolf
19:14 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
19:15 30 Kierunek: Katowice Aleja Korfantego
19:28 110 Kierunek: Muchowiec Korty Pętla
19:29 196 Kierunek: Przełajka Pętla
19:41 22 Kierunek: Siemianowice Plac Skargi
19:41 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
19:55 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
19:58 110 Kierunek: Katowice Sądowa
20:11 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
20:28 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
20:29 196 Kierunek: Przełajka Pętla
20:41 0 Kierunek: Pszczelnik Park
20:55 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
20:58 222 Kierunek: Siemianowice Budowlana Wolf
21:13 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
21:28 110 Kierunek: Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
21:29 196 Kierunek: Przełajka Pętla
21:41 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
21:55 30 Kierunek: Giszowiec Kopalnia Staszic
22:13 22 Kierunek: Siemianowice Rurownia
22:24 196 Kierunek: Przełajka Pętla
22:28 110 Kierunek: Katowice Sądowa
22:41 0 Kierunek: Pszczelnik Park
22:43 222 Kierunek: Siemianowice Konopnickiej
22:55 30 Kierunek: Katowice Aleja Korfantego
23:01 22 Kierunek: Siemianowice Plac Skargi
23:26 196 Kierunek: Siemianowice Plac Skargi
23:31 110 Kierunek: Katowice Sądowa
23:36 30 Kierunek: Katowice Aleja Korfantego
23:39 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla