|
00:23
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
01:21
|
30N
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
03:19
|
30N
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
04:22
|
110
|
Kierunek:
Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
|
|
04:36
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
04:46
|
30N
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
05:03
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
05:03
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
05:21
|
M11
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
05:31
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Miasto PKP
|
|
05:45
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
05:47
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
06:00
|
30
|
Kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
|
|
06:01
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
06:12
|
296
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
06:31
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Miasto PKP
|
|
06:33
|
110
|
Kierunek:
Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
|
|
06:34
|
665
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
06:44
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
06:45
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
07:00
|
30
|
Kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
|
|
07:01
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
07:12
|
296
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
07:22
|
M11
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
07:31
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Miasto PKP
|
|
07:45
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
07:47
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
07:54
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
08:00
|
30
|
Kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
|
|
08:01
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
08:12
|
296
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
08:17
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
08:31
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Miasto PKP
|
|
08:33
|
110
|
Kierunek:
Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
|
|
08:45
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
09:00
|
30
|
Kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
|
|
09:01
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
09:12
|
296
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
09:22
|
M11
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
09:31
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Miasto PKP
|
|
09:33
|
110
|
Kierunek:
Muchowiec Korty Pętla
|
|
09:34
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
09:34
|
665
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
09:45
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
09:47
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
10:00
|
30
|
Kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
|
|
10:01
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
10:12
|
296
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
10:31
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Miasto PKP
|
|
10:33
|
110
|
Kierunek:
Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
|
|
10:45
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
11:00
|
30
|
Kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
|
|
11:01
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
11:12
|
296
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
11:17
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
11:19
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
11:22
|
M11
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
11:31
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Miasto PKP
|
|
11:33
|
110
|
Kierunek:
Muchowiec Korty Pętla
|
|
11:45
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
11:47
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
12:00
|
30
|
Kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
|
|
12:01
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
12:12
|
296
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
12:31
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Miasto PKP
|
|
12:33
|
110
|
Kierunek:
Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
|
|
12:34
|
665
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
12:45
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
13:00
|
30
|
Kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
|
|
13:01
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
13:04
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
13:12
|
296
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
13:22
|
M11
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
13:31
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Miasto PKP
|
|
13:33
|
110
|
Kierunek:
Muchowiec Korty Pętla
|
|
13:45
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
13:47
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
14:00
|
30
|
Kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
|
|
14:01
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
14:12
|
296
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
14:17
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
14:31
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Miasto PKP
|
|
14:33
|
110
|
Kierunek:
Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
|
|
14:45
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
14:49
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
15:00
|
30
|
Kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
|
|
15:01
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
15:12
|
296
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
15:19
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
15:22
|
M11
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
15:31
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Miasto PKP
|
|
15:33
|
110
|
Kierunek:
Muchowiec Korty Pętla
|
|
15:34
|
665
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
15:45
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
15:47
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
16:00
|
30
|
Kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
|
|
16:01
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
16:12
|
296
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
16:31
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Miasto PKP
|
|
16:33
|
110
|
Kierunek:
Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
|
|
16:45
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
17:00
|
30
|
Kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
|
|
17:01
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
17:12
|
296
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
17:17
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
17:22
|
M11
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
17:31
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Miasto PKP
|
|
17:33
|
110
|
Kierunek:
Muchowiec Korty Pętla
|
|
17:39
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
17:45
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
17:47
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
18:00
|
30
|
Kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
|
|
18:01
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
18:12
|
296
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
18:31
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Miasto PKP
|
|
18:33
|
110
|
Kierunek:
Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
|
|
18:34
|
665
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
18:45
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
19:00
|
30
|
Kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
|
|
19:01
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
19:12
|
296
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
19:19
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
19:22
|
M11
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
19:33
|
110
|
Kierunek:
Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
|
|
19:45
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
19:47
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
19:56
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
20:00
|
30
|
Kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
|
|
20:12
|
296
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
20:17
|
664
|
Kierunek:
Węzłowiec Pętla
|
|
20:33
|
110
|
Kierunek:
Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
|
|
20:36
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
20:45
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
21:00
|
30
|
Kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
|
|
21:04
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
|
|
21:12
|
296
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
21:16
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
21:22
|
M11
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
21:33
|
110
|
Kierunek:
Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
|
|
21:34
|
665
|
Kierunek:
Przełajka Pętla
|
|
21:45
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
21:47
|
663
|
Kierunek:
Chorzów Batory Pętla
|
|
21:56
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
22:00
|
30
|
Kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
|
|
22:12
|
296
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
22:33
|
110
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
22:36
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Oswaldów
|
|
22:44
|
222
|
Kierunek:
Siemianowice Konopnickiej [nż]
|
|
22:45
|
50
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
23:00
|
30
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|
|
23:12
|
296
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
23:16
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Rynek
|
|
23:19
|
M11
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
23:35
|
110
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
23:43
|
0
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
23:51
|
190
|
Kierunek:
Chorzów Rynek
|
|
23:52
|
30
|
Kierunek:
Katowice Aleja Korfantego
|