Ze względu na cykliczne zmiany w rozkładach jazdy zakres dat został ograniczony do najbliższych 12 dni
Godzina odjazdu | Linia | Kierunek / Ostatni przystanek dla kursu | |
---|---|---|---|
03:11 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
04:41 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
04:55 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
05:16 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
05:17 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
05:36 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
05:47 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
05:54 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
06:10 | 147 | Kierunek: Orzegów Waniora | |
06:11 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
06:17 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
06:24 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
06:46 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
06:47 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
06:50 | 147 | Kierunek: Orzegów Waniora | |
06:54 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
07:17 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
07:21 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
07:24 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
07:46 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
07:47 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
07:54 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
07:55 | 147 | Kierunek: Orzegów Waniora | |
08:17 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
08:24 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
08:31 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
08:50 | 147 | Kierunek: Orzegów Waniora | |
08:54 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
08:57 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
09:24 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
09:28 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
09:45 | 147 | Kierunek: Orzegów Waniora | |
09:46 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
09:54 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
09:58 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
10:21 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
10:28 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
10:40 | 147 | Kierunek: Orzegów Waniora | |
10:54 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
10:56 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
10:58 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
11:28 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
11:31 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
11:54 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
11:58 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
12:06 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
12:10 | 147 | Kierunek: Orzegów Waniora | |
12:28 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
12:41 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
12:54 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
12:58 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
13:05 | 147 | Kierunek: Orzegów Waniora | |
13:16 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
13:24 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
13:28 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
13:54 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
13:58 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
14:00 | 147 | Kierunek: Orzegów Waniora | |
14:24 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
14:26 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
14:28 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
14:45 | 147 | Kierunek: Orzegów Waniora | |
14:54 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
14:58 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
15:01 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
15:24 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
15:35 | 147 | Kierunek: Orzegów Waniora | |
15:36 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
15:43 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
15:54 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
15:58 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
16:11 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
16:24 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
16:28 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
16:30 | 147 | Kierunek: Orzegów Waniora | |
16:46 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
16:54 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
16:58 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
17:21 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
17:24 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
17:27 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
17:30 | 147 | Kierunek: Orzegów Waniora | |
17:54 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
17:57 | 155 | Kierunek: Chebzie Rondo | |
18:21 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
18:24 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
18:37 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
18:40 | 147 | Kierunek: Orzegów Waniora | |
18:54 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
19:16 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
19:26 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
19:52 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
20:05 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
20:17 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
20:52 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
20:55 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
21:17 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
21:35 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
21:41 | 147 | Kierunek: Orzegów Waniora | |
21:52 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
22:02 | 39 | Kierunek: Kochłowice Kopalnia Śląsk | |
22:15 | 155 | Kierunek: Halemba Pętla | |
22:27 | 147 | Kierunek: Orzegów Waniora | |
22:52 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec | |
22:52 | 39 | Kierunek: Nowy Bytom Urząd Miasta | |
22:55 | 155 | Kierunek: Chebzie Rondo | |
23:30 | 155 | Kierunek: Chebzie Rondo | |
23:41 | 146 | Kierunek: Bytom Dworzec |