|
01:50
|
76N
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
04:00
|
76N
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
04:29
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
04:59
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
05:29
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
05:59
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
06:05
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
06:29
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
06:55
|
219
|
Kierunek:
Ławki Pętla
|
|
06:59
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
07:00
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
07:29
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
07:59
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
08:29
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
08:30
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Droga do Górek
|
|
08:55
|
219
|
Kierunek:
Ławki Pętla
|
|
08:59
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
09:29
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
09:35
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
09:59
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
10:29
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
10:35
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
10:55
|
219
|
Kierunek:
Ławki Pętla
|
|
10:59
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
11:29
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
11:59
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
12:29
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
12:50
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
12:55
|
219
|
Kierunek:
Ławki Pętla
|
|
12:59
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
13:29
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
13:59
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
14:29
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
14:40
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
14:55
|
219
|
Kierunek:
Ławki Pętla
|
|
14:59
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
15:29
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
15:59
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
16:20
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
16:29
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
16:55
|
219
|
Kierunek:
Ławki Pętla
|
|
16:59
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
17:29
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
17:40
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
17:59
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
18:29
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
18:55
|
219
|
Kierunek:
Ławki Kościół
|
|
18:59
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
19:20
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
19:29
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
19:59
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
20:34
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
20:55
|
219
|
Kierunek:
Ławki Pętla
|
|
21:34
|
76
|
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
|
|
21:55
|
219
|
Kierunek:
Ławki Kościół
|
|
22:34
|
76
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|
|
23:39
|
76N
|
Kierunek:
Katowice Dworzec
|