Rozkłady jazdy ZTM
Przejdź do treści strony
Godzina odjazdu Linia Kierunek / Ostatni przystanek dla kursu
00:12 37 Kierunek: Katowice Plac Wolności
04:16 37 Kierunek: Katowice Dworzec
04:29 82 Kierunek: Halemba Kopalnia
04:43 33 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
04:45 37 Kierunek: Katowice Dworzec
05:01 75 Kierunek: Tychy Sikorskiego Wiadukt
05:12 695 Kierunek: Szopienice Szpital Geriatryczny
05:14 82 Kierunek: Halemba Kopalnia
05:19 37 Kierunek: Katowice Dworzec
05:29 69 Kierunek: Żory Dworcowa
05:37 653 Kierunek: Brynów Pętla
05:44 37 Kierunek: Katowice Dworzec
05:46 33 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
06:04 37 Kierunek: Katowice Dworzec
06:07 33 Kierunek: Tychy Towarowa
06:12 695 Kierunek: Szopienice Szpital Geriatryczny
06:16 82 Kierunek: Halemba Kopalnia
06:27 75 Kierunek: Tychy Sikorskiego Wiadukt
06:29 37 Kierunek: Katowice Dworzec
06:38 69 Kierunek: Żory Dworcowa
06:44 75 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
06:52 653 Kierunek: Brynów Pętla
06:54 37 Kierunek: Katowice Dworzec
07:01 33 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
07:01 75 Kierunek: Tychy Sikorskiego Wiadukt
07:12 695 Kierunek: Szopienice Szpital Geriatryczny
07:15 82 Kierunek: Halemba Kopalnia
07:24 37 Kierunek: Katowice Dworzec
07:34 33 Kierunek: Tychy Towarowa
07:39 33 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
07:53 653 Kierunek: Brynów Pętla
07:54 37 Kierunek: Katowice Dworzec
07:55 69 Kierunek: Żory Dworcowa
08:03 75 Kierunek: Tychy Sikorskiego Wiadukt
08:12 695 Kierunek: Szopienice Szpital Geriatryczny
08:24 37 Kierunek: Katowice Dworzec
08:26 82 Kierunek: Halemba Kopalnia
08:34 33 Kierunek: Tychy Towarowa
08:53 653 Kierunek: Brynów Pętla
08:54 37 Kierunek: Katowice Dworzec
09:05 33 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
09:12 695 Kierunek: Szopienice Szpital Geriatryczny
09:17 82 Kierunek: Halemba Kopalnia
09:22 75 Kierunek: Tychy Sikorskiego Wiadukt
09:24 37 Kierunek: Katowice Dworzec
09:54 37 Kierunek: Katowice Dworzec
09:55 69 Kierunek: Woszczyce Centrum
10:04 33 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
10:06 33 Kierunek: Tychy Towarowa
10:12 695 Kierunek: Szopienice Szpital Geriatryczny
10:24 37 Kierunek: Katowice Dworzec
10:25 75 Kierunek: Tychy Sikorskiego Wiadukt
10:28 653 Kierunek: Brynów Pętla
10:41 33 Kierunek: Tychy Towarowa
10:54 37 Kierunek: Katowice Dworzec
11:24 37 Kierunek: Katowice Dworzec
11:39 69 Kierunek: Żory Dworcowa
11:44 33 Kierunek: Tychy Towarowa
11:51 82 Kierunek: Halemba Kopalnia
11:54 37 Kierunek: Katowice Dworzec
11:56 75 Kierunek: Tychy Sikorskiego Wiadukt
12:24 37 Kierunek: Katowice Dworzec
12:28 653 Kierunek: Brynów Pętla
12:46 33 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
12:54 37 Kierunek: Katowice Dworzec
13:00 69 Kierunek: Żory Dworcowa
13:08 75 Kierunek: Tychy Towarowa
13:12 695 Kierunek: Szopienice Szpital Geriatryczny
13:15 82 Kierunek: Halemba Kopalnia
13:24 37 Kierunek: Katowice Dworzec
13:46 33 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
13:54 37 Kierunek: Katowice Dworzec
14:05 75 Kierunek: Tychy Sikorskiego Wiadukt
14:12 695 Kierunek: Szopienice Szpital Geriatryczny
14:23 69 Kierunek: Żory Dworcowa
14:24 37 Kierunek: Katowice Dworzec
14:28 653 Kierunek: Brynów Pętla
14:28 75 Kierunek: Tychy Sikorskiego Wiadukt
14:35 33 Kierunek: Tychy Towarowa
14:36 82 Kierunek: Halemba Kopalnia
14:54 37 Kierunek: Katowice Dworzec
15:06 75 Kierunek: Tychy Sikorskiego Wiadukt
15:12 695 Kierunek: Szopienice Szpital Geriatryczny
15:15 33 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
15:24 37 Kierunek: Katowice Dworzec
15:38 653 Kierunek: Brynów Pętla
15:43 82 Kierunek: Halemba Kopalnia
15:44 69 Kierunek: Żory Dworcowa
15:54 37 Kierunek: Katowice Dworzec
15:58 33 Kierunek: Tychy Towarowa
16:00 33 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
16:12 695 Kierunek: Szopienice Kościół
16:20 75 Kierunek: Tychy Sikorskiego Wiadukt
16:24 37 Kierunek: Katowice Dworzec
16:49 37 Kierunek: Katowice Dworzec
16:52 33 Kierunek: Tychy Towarowa
17:08 653 Kierunek: Brynów Pętla
17:09 37 Kierunek: Katowice Dworzec
17:12 695 Kierunek: Giszowiec Kościół
17:17 82 Kierunek: Halemba Kopalnia
17:26 69 Kierunek: Żory Dworcowa
17:39 37 Kierunek: Katowice Dworzec
17:41 75 Kierunek: Tychy Sikorskiego Wiadukt
17:52 33 Kierunek: Tychy Towarowa
18:01 33 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
18:04 37 Kierunek: Katowice Dworzec
18:12 695 Kierunek: Giszowiec Kościół
18:28 75 Kierunek: Tychy Towarowa
18:39 37 Kierunek: Katowice Dworzec
18:58 653 Kierunek: Brynów Pętla
19:01 82 Kierunek: Halemba Kopalnia
19:12 37 Kierunek: Katowice Dworzec
19:41 33 Kierunek: Tychy Towarowa
19:45 69 Kierunek: Żory Dworcowa
19:56 33 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
20:12 37 Kierunek: Katowice Dworzec
20:31 653 Kierunek: Brynów Pętla
20:42 75 Kierunek: Tychy Sikorskiego Wiadukt
21:04 82 Kierunek: Halemba Kopalnia
21:17 37 Kierunek: Katowice Dworzec
21:28 33 Kierunek: Tychy Towarowa
22:05 75 Kierunek: Tychy Towarowa
22:17 37 Kierunek: Katowice Dworzec
22:31 653 Kierunek: Brynów Pętla
22:34 75 Kierunek: Tychy Towarowa
23:12 37 Kierunek: Katowice Plac Wolności
23:20 75 Kierunek: Tychy Towarowa
23:31 653 Kierunek: Brynów Pętla
23:41 75 Kierunek: Tychy Towarowa

Ten serwis używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki zmień jej ustawienia.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację stosowania plików cookies.

Akceptuję