Rozkłady jazdy ZTM
Przejdź do treści strony
Godzina odjazdu Linia Kierunek / Ostatni przystanek dla kursu
04:18 655 Kierunek: Zgoń Pętla
04:23 157 Kierunek: Tychy Szpital Wojewódzki
04:25 294 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
04:31 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
04:39 505 Kierunek: Orzesze Szkoła
05:00 982 Kierunek: Orzegów Waniora
05:05 655 Kierunek: Ornontowice Żabik
05:26 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
05:29 69 Kierunek: Żory Dworzec Autobusowy
05:40 294 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
05:45 982 Kierunek: Orzegów Waniora
05:50 655 Kierunek: Zgoń Pętla
05:59 505 Kierunek: Orzesze Szkoła
06:00 157 Kierunek: Tychy Szpital Wojewódzki
06:01 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
06:23 655 Kierunek: Zgoń Pętla
06:30 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
06:30 982 Kierunek: Orzegów Waniora
06:38 69 Kierunek: Żory Dworzec Autobusowy
06:57 157 Kierunek: Tychy Szpital Wojewódzki
06:59 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
07:00 982 Kierunek: Orzegów Waniora
07:03 505 Kierunek: Orzesze Szkoła
07:04 294 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
07:07 655 Kierunek: Ornontowice Żabik
07:20 245 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
07:40 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
07:42 157 Kierunek: Tychy Szpital Wojewódzki
07:45 982 Kierunek: Orzegów Waniora
07:55 69 Kierunek: Żory Dworzec Autobusowy
07:55 655 Kierunek: Zgoń Pętla
08:10 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
08:10 245 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
08:21 294 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
08:40 157 Kierunek: Tychy Szpital Wojewódzki
08:40 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
08:45 982 Kierunek: Orzegów Waniora
08:46 245 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
09:08 655 Kierunek: Zgoń Pętla
09:25 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
09:28 505 Kierunek: Orzesze Szkoła
09:30 982 Kierunek: Orzegów Waniora
09:38 294 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
09:46 245 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
09:55 69 Kierunek: Woszczyce Centrum
10:11 157 Kierunek: Tychy Szpital Wojewódzki
10:21 245 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
10:25 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
10:29 655 Kierunek: Zgoń Pętla
10:30 982 Kierunek: Orzegów Waniora
10:55 245 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
11:00 982 Kierunek: Orzegów Waniora
11:15 157 Kierunek: Tychy Szpital Wojewódzki
11:25 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
11:35 982 Kierunek: Orzegów Waniora
11:39 69 Kierunek: Żory Dworzec Autobusowy
11:40 245 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
11:41 505 Kierunek: Orzesze Szkoła
12:05 294 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
12:24 655 Kierunek: Zgoń Pętla
12:25 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
12:30 982 Kierunek: Orzegów Waniora
12:30 245 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
12:34 157 Kierunek: Tychy Szpital Wojewódzki
13:00 655 Kierunek: Ornontowice Żabik
13:00 69 Kierunek: Żory Dworzec Autobusowy
13:10 245 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
13:10 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
13:16 294 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
13:25 505 Kierunek: Orzesze Szkoła
13:30 982 Kierunek: Orzegów Waniora
13:50 245 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
13:50 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
14:10 157 Kierunek: Tychy Szpital Wojewódzki
14:15 982 Kierunek: Orzegów Waniora
14:20 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
14:23 69 Kierunek: Żory Dworzec Autobusowy
14:30 245 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
14:33 505 Kierunek: Orzesze Szkoła
14:35 655 Kierunek: Zgoń Pętla
14:55 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
14:57 294 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
15:03 245 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
15:15 982 Kierunek: Orzegów Waniora
15:15 655 Kierunek: Zgoń Pętla
15:30 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
15:31 655 Kierunek: Zgoń Pętla
15:36 157 Kierunek: Tychy Szpital Wojewódzki
15:44 69 Kierunek: Żory Dworzec Autobusowy
15:46 505 Kierunek: Orzesze Szkoła
16:00 982 Kierunek: Wirek Odrodzenia
16:02 294 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
16:05 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
16:22 655 Kierunek: Zgoń Pętla
16:35 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
16:35 157 Kierunek: Tychy Szpital Wojewódzki
16:45 982 Kierunek: Orzegów Waniora
17:06 655 Kierunek: Zgoń Pętla
17:10 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
17:20 294 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
17:26 69 Kierunek: Żory Dworzec Autobusowy
17:50 982 Kierunek: Orzegów Waniora
18:06 157 Kierunek: Tychy Szpital Wojewódzki
18:10 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
18:17 655 Kierunek: Zgoń Pętla
18:20 505 Kierunek: Orzesze Szkoła
18:50 982 Kierunek: Orzegów Waniora
18:50 294 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
19:18 655 Kierunek: Zgoń Pętla
19:19 157 Kierunek: Tychy Szpital Wojewódzki
19:31 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
19:45 69 Kierunek: Żory Dworzec Autobusowy
20:00 982 Kierunek: Orzegów Waniora
20:35 655 Kierunek: Ornontowice Żabik
20:35 157 Kierunek: Tychy Szpital Wojewódzki
20:41 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
20:55 982 Kierunek: Orzegów Waniora
21:08 505 Kierunek: Orzesze Szkoła
21:41 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
22:10 982 Kierunek: Orzegów Waniora
22:22 655 Kierunek: Zgoń Pętla
22:30 157 Kierunek: Tychy Szpital Wojewódzki
22:41 41 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
22:46 294 Kierunek: Mikołów Dworzec PKP
22:55 982 Kierunek: Wirek Odrodzenia

Ten serwis używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki zmień jej ustawienia.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację stosowania plików cookies.

Akceptuję