|
04:47
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
04:50
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
05:09
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
05:34
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
05:52
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:14
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:35
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
06:50
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:56
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:14
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:15
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
07:17
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
08:04
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
08:20
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
08:29
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
08:40
|
166
|
Kierunek:
Chełm Śląski Fawent
|
|
09:04
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Droga do Górek
|
|
09:20
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
10:09
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
10:16
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
10:20
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
11:06
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
11:09
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
11:10
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
11:20
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
11:42
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
12:15
|
166
|
Kierunek:
Chełm Śląski Fawent
|
|
12:22
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
13:03
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
13:22
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
13:35
|
166
|
Kierunek:
Chełm Śląski Fawent
|
|
14:21
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
14:30
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
14:35
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
14:45
|
166
|
Kierunek:
Chełm Śląski Fawent
|
|
14:49
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
15:14
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
15:21
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
15:35
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
15:40
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
15:45
|
166
|
Kierunek:
Chełm Śląski Fawent
|
|
16:09
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:42
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
16:45
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:54
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
17:07
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
17:22
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
18:10
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
18:14
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
18:27
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
18:29
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
18:35
|
166
|
Kierunek:
Chełm Śląski Fawent
|
|
19:13
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
19:19
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
19:53
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
20:07
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
20:26
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
21:04
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
21:26
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
22:15
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
22:19
|
166
|
Kierunek:
Chełm Śląski Fawent
|
|
22:26
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
22:43
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
23:26
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|