|
05:05
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
05:15
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
05:20
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:19
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:39
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
06:53
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
07:37
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
08:19
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
08:23
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
08:55
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
09:08
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
09:39
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
09:53
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
10:12
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
10:16
|
166
|
Kierunek:
Chełm Śląski Fawent
|
|
10:33
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
11:19
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
11:23
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
11:54
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
12:39
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
12:53
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
13:09
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
13:21
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
14:19
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
14:21
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
14:23
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
14:24
|
166
|
Kierunek:
Chełm Śląski Fawent
|
|
15:39
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
15:53
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
15:53
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:37
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
16:38
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:46
|
166
|
Kierunek:
Chełm Śląski Fawent
|
|
17:19
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
17:23
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
17:29
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
18:23
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
18:39
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
18:52
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
18:53
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
19:52
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
20:18
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
20:23
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
21:09
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
21:21
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
21:38
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
21:53
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
22:20
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
22:23
|
166
|
Kierunek:
Chełm Śląski Fawent
|
|
23:31
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
23:53
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|