|
04:54
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
05:01
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
05:13
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
05:38
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
06:05
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:18
|
95
|
Kierunek:
Bieruń KWK Piast
|
|
06:18
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:24
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
06:39
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
06:54
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:54
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
07:10
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:18
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:21
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
07:24
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
07:39
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
07:54
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
08:08
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
08:08
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
08:19
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
08:24
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
08:43
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
08:44
|
166
|
Kierunek:
Chełm Śląski Fawent
|
|
09:00
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
09:08
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Droga do Górek
|
|
09:09
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
09:19
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
09:54
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
10:13
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
10:19
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
10:20
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
10:39
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
11:10
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
11:13
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
11:14
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
11:19
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
11:24
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
11:46
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
12:09
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
12:19
|
166
|
Kierunek:
Chełm Śląski Fawent
|
|
12:26
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
12:54
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
13:07
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
13:24
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
13:37
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
13:39
|
166
|
Kierunek:
Chełm Śląski Fawent
|
|
13:46
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
13:54
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
14:15
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
14:24
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
14:25
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
14:34
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
14:39
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
14:49
|
166
|
Kierunek:
Chełm Śląski Fawent
|
|
14:54
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
15:03
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
15:18
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
15:24
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
15:25
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
15:39
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
15:44
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
15:49
|
166
|
Kierunek:
Chełm Śląski Fawent
|
|
15:54
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
16:05
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
16:13
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:24
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
16:46
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
16:49
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:54
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
16:58
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
17:21
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
17:21
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
17:24
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
17:54
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
18:14
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
18:18
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
18:24
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
18:26
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
18:33
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
18:39
|
166
|
Kierunek:
Chełm Śląski Fawent
|
|
18:54
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
19:23
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
19:26
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
19:39
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
19:57
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
20:11
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
20:23
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
20:30
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
21:08
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
21:17
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
21:30
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
21:53
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
22:19
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
22:23
|
166
|
Kierunek:
Chełm Śląski Fawent
|
|
22:30
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
22:47
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
22:53
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
23:30
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
23:53
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|