|
01:37
|
905N
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
03:42
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
04:10
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
04:12
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
05:02
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
05:03
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
05:07
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
05:25
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
05:32
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
05:39
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
06:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
06:21
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
06:22
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
06:25
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
06:32
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
06:39
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
07:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
07:25
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
07:32
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
07:39
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
08:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
08:16
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
08:25
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
08:27
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
08:32
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
08:39
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
08:55
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
09:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
09:25
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
09:32
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
09:39
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
09:51
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
10:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
10:25
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
10:32
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
10:39
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
10:59
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
11:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
11:21
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
11:25
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
11:32
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
11:39
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
12:00
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
12:04
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
12:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
12:30
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
12:32
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
12:39
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
12:51
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
12:59
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
13:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
13:30
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
13:32
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
13:39
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
14:06
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
14:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
14:21
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
14:30
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
14:32
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
14:39
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
15:00
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
15:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
15:30
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
15:32
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
15:32
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
15:39
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
15:51
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
16:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
16:30
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
16:32
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
16:39
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
16:52
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
17:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
17:21
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
17:30
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
17:32
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
17:39
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
18:00
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
18:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
18:30
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
18:32
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
18:39
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
18:51
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
19:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
19:24
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
19:30
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
19:30
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
19:38
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
20:10
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
20:21
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
20:30
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
20:30
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
20:35
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
20:53
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
21:10
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
21:21
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Cmentarna
|
|
21:25
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
21:30
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
21:30
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
22:02
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
22:10
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
22:21
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Cmentarna
|
|
22:30
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
22:50
|
138
|
Kierunek:
Osiedle Odrodzenia Radockiego
|
|
22:56
|
688
|
Kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
|
|
23:10
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
23:30
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
23:34
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|