|
03:38
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
04:08
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
04:58
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
05:03
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
05:21
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
05:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
06:07
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
06:17
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
06:18
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
06:21
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
06:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
07:07
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
07:21
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
07:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
08:07
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
08:12
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
08:21
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
08:23
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
08:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
08:51
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
08:51
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
09:07
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
09:21
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
09:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
09:47
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
09:51
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
10:07
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
10:21
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
10:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
10:51
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
10:55
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
11:07
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
11:17
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
11:21
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
11:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
11:51
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
11:56
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
12:00
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
12:07
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
12:26
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
12:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
12:47
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
12:51
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
12:55
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
13:07
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
13:26
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
13:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
13:51
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
14:02
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
14:07
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
14:17
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
14:26
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
14:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
14:51
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
14:56
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
15:07
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
15:26
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
15:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
15:28
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
15:47
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
15:51
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
16:07
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
16:26
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
16:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
16:48
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
16:51
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
17:07
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
17:17
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
17:26
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
17:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
17:51
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
17:56
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
18:07
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
18:26
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
18:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
18:47
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
18:51
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
19:07
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
19:20
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
19:26
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
19:26
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
19:51
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
20:06
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
20:17
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
20:26
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
20:26
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
20:49
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
20:51
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
21:06
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
21:17
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Cmentarna
|
|
21:26
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
21:26
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
21:51
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
21:58
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
22:06
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
22:17
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Cmentarna
|
|
22:26
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
22:46
|
138
|
Kierunek:
Osiedle Odrodzenia Radockiego
|
|
22:51
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
23:06
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
23:26
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
23:26
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|