|
03:38
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
04:03
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
04:33
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
04:34
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
04:52
|
36
|
Kierunek:
Tychy Zajezdnia
|
|
04:53
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
04:54
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
04:58
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
05:04
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
05:06
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
05:27
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
05:29
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
05:33
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
05:34
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
05:41
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
05:56
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
05:58
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
05:59
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
06:04
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
06:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
06:22
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
06:26
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
06:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
06:29
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
06:34
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
06:41
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
06:58
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
06:59
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
06:59
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
06:59
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
07:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
07:19
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
07:22
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
07:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
07:29
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
07:33
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
07:41
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
07:44
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
07:58
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
07:59
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
08:05
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
08:09
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
08:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
08:22
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
08:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
08:29
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
08:39
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
08:41
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
08:51
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
08:58
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
08:59
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
09:09
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
09:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
09:18
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
09:22
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
09:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
09:29
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
09:39
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
09:41
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
09:59
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
10:03
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
10:09
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
10:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
10:22
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
10:29
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
10:39
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
10:41
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
10:43
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
10:59
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
11:09
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
11:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
11:17
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
11:22
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
11:23
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
11:39
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
11:41
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
11:59
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
12:03
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
12:08
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
12:09
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
12:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
12:22
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
12:29
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
12:39
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
12:41
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
12:43
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
12:45
|
36
|
Kierunek:
Tychy Zajezdnia
|
|
12:59
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
13:09
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
13:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
13:13
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
13:22
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
13:23
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
13:29
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
13:39
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
13:41
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
13:55
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
13:58
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
13:59
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
14:09
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
14:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
14:18
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
14:22
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
14:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
14:29
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
14:39
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
14:41
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
14:58
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
14:59
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
15:00
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
15:09
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
15:11
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
15:22
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
15:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
15:31
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
15:34
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
15:41
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
15:43
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
15:58
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
16:01
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
16:03
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
16:11
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
16:13
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
16:22
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
16:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
16:31
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
16:31
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
16:41
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
16:43
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
16:58
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
17:01
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
17:11
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
17:13
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
17:22
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
17:28
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
17:39
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
17:58
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
17:59
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
18:07
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
18:09
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
18:10
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
18:22
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
18:31
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
18:39
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
18:59
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
19:08
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
19:08
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
19:18
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
19:22
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Cmentarna
|
|
19:26
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
19:36
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
19:51
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
20:03
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
20:06
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
20:17
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
|
|
20:26
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
20:29
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
20:50
|
36
|
Kierunek:
Tychy Zajezdnia
|
|
20:51
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
21:06
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
21:17
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Cmentarna
|
|
21:26
|
138
|
Kierunek:
Ochojec Szpital
|
|
21:29
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
21:51
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
22:06
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
22:06
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
22:17
|
292
|
Kierunek:
Brzezinka Cmentarna
|
|
22:29
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|
|
22:46
|
138
|
Kierunek:
Osiedle Odrodzenia Radockiego
|
|
22:51
|
46
|
Kierunek:
Ligota Zadole
|
|
23:06
|
10
|
Kierunek:
Katowice Sądowa
|
|
23:22
|
36
|
Kierunek:
Tychy Towarowa
|
|
23:26
|
37
|
Kierunek:
Mikołów Dworzec
|