Rozkłady jazdy ZTM
Przejdź do treści strony
33. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków Data obowiązywania od: 29.06.2022 do: 29.06.2022
Katowice przebudowa węzła Giszowiec Ostatnia aktualizacja: 14.06.2022 13:35
Katowice The World Urban Forum (WUF) Data obowiązywania od: 23.06.2022 do: 03.07.2022
Zmiany w zakresie obsługi przystanków Ostatnia aktualizacja: 28.06.2022 10:13
Chorzów, Świętochłowice modernizacja infrastruktury tramwajowej w ciągu ul. 3 Maja w Chorzowie i Chorzowskiej w Świętochłowicach oraz zamknięcie przejazdu kolejowego w ciągu ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie Data obowiązywania od: 06.07.2020
Katowice, Sosnowiec zmiany w ruchu w związku z modernizacją infrastruktury tramwajowej Ostatnia aktualizacja: 27.06.2022 10:22
Dąbrowa Górnicza wstrzymanie ruchu tramwajowego Data obowiązywania od: 26.02.2022
Dąbrowa Górnicza czasowe wycofanie komunikacji autobusowej z rejonu przystanku Gołonóg Dworzec PKP Data obowiązywania od: 01.06.2022
Siemianowice Śląskie tymczasowa organizacja ruchu podczas modernizacji kanalizacji deszczowej w Michałkowicach Data obowiązywania od: 09.05.2022
Majowe zmiany rozkładów jazdy Ostatnia aktualizacja: 24.05.2022 10:43
Mikołów przebudowa wiaduktu kolejowego oraz węzła drogowego ulic Wyzwolenia, Rybnickiej, Prusa Data obowiązywania od: 25.04.2022
Siemianowice Śląskie prace drogowe w ciągu ul. Wyzwolenia Data obowiązywania od: 03.11.2021
Gliwice zmiana organizacji ruchu w rejonie Placu Piastów i Dworca PKP Data obowiązywania od: 29.07.2021
Tychy zmiana organizacji ruchu w rejonie przystanku kolejowego Tychy Grota Roweckiego Data obowiązywania od: 04.05.2021
Godzina odjazdu Linia Kierunek / Ostatni przystanek dla kursu
00:08 840N Kierunek: Gliwice Plac Piastów
00:18 30N Kierunek: Przełajka Pętla
00:36 M1 Kierunek: Gliwice Arena Widowiskowo-Sportowa
00:43 M3 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
00:43 911N Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
00:43 M4 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
00:46 149 Kierunek: Imielin Centrum Przesiadkowe
00:48 M2 Kierunek: Gołonóg Zajezdnia
01:23 840N Kierunek: Gliwice Plac Piastów
01:36 M1 Kierunek: Gliwice Arena Widowiskowo-Sportowa
01:43 30N Kierunek: Przełajka Pętla
01:43 M3 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
01:43 M4 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
01:47 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
01:48 M2 Kierunek: Gołonóg Zajezdnia
01:53 911N Kierunek: Wojkowice Park
02:36 M1 Kierunek: Gliwice Arena Widowiskowo-Sportowa
02:43 M4 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
02:43 76N Kierunek: Wesoła Kopalnia
02:43 M3 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
02:48 M2 Kierunek: Gołonóg Zajezdnia
02:56 149 Kierunek: Chełm Mały Pętla
03:21 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
03:36 M1 Kierunek: Gliwice Arena Widowiskowo-Sportowa
03:37 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
03:43 30N Kierunek: Przełajka Pętla
03:43 M3 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
03:43 M4 Kierunek: Ostrowy Górnicze Pomnik
03:43 911N Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
03:48 M2 Kierunek: Gołonóg Zajezdnia
03:51 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
04:00 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
04:07 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
04:08 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
04:08 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
04:19 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
04:21 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
04:22 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
04:23 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
04:24 0 Kierunek: Pszczelnik Park
04:25 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
04:27 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
04:32 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
04:32 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
04:37 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
04:38 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
04:42 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
04:43 M4 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
04:43 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
04:44 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
04:47 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
04:48 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
04:49 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
04:51 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
04:52 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
04:55 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
04:58 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
05:00 133 Kierunek: Katowice Wita Stwosza
05:01 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
05:03 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
05:08 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
05:11 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
05:13 70 Kierunek: Borki Pętla
05:13 0 Kierunek: Pszczelnik Park
05:14 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
05:16 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
05:20 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
05:20 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
05:21 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
05:24 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
05:26 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
05:26 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
05:27 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
05:28 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
05:31 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
05:32 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
05:35 930 Kierunek: Nikiszowiec Pętla
05:36 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
05:37 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
05:40 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
05:41 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
05:43 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
05:44 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
05:45 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
05:47 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
05:48 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
05:50 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
05:51 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
05:54 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
05:57 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
06:00 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
06:01 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
06:02 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
06:03 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
06:05 70 Kierunek: Borki Pętla
06:05 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
06:06 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
06:07 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
06:08 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
06:09 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
06:11 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
06:13 0 Kierunek: Pszczelnik Park
06:14 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
06:16 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
06:17 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
06:20 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
06:21 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
06:21 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
06:22 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
06:23 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
06:24 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
06:24 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
06:27 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
06:29 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
06:32 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
06:35 70 Kierunek: Borki Pętla
06:35 930 Kierunek: Nikiszowiec Pętla
06:36 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
06:36 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
06:37 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
06:38 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
06:41 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
06:41 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
06:43 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
06:43 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
06:44 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
06:47 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
06:50 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
06:51 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
06:54 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
06:54 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
06:56 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
06:57 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
06:58 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
06:59 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
07:01 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
07:02 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
07:02 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
07:03 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
07:05 70 Kierunek: Borki Pętla
07:06 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
07:06 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
07:07 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
07:08 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
07:08 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
07:10 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
07:12 170 Kierunek: Sączów Kościół
07:13 0 Kierunek: Pszczelnik Park
07:14 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
07:17 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
07:20 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
07:21 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
07:21 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
07:21 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
07:23 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
07:24 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
07:24 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
07:27 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
07:28 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
07:29 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
07:32 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
07:32 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
07:33 119 Kierunek: Strąków Pętla
07:35 930 Kierunek: Nikiszowiec Pętla
07:35 70 Kierunek: Borki Pętla
07:36 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
07:36 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
07:37 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
07:38 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
07:41 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
07:43 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
07:43 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
07:44 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
07:47 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
07:50 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
07:51 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
07:51 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
07:54 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
07:54 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
07:56 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
07:57 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
07:58 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
07:59 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
08:01 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
08:02 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
08:02 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
08:03 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
08:05 70 Kierunek: Borki Pętla
08:06 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
08:06 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
08:07 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
08:08 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
08:10 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
08:13 0 Kierunek: Pszczelnik Park
08:14 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
08:17 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
08:20 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
08:21 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
08:21 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
08:23 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
08:24 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
08:24 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
08:28 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
08:29 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
08:31 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
08:32 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
08:32 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
08:35 930 Kierunek: Nikiszowiec Pętla
08:35 70 Kierunek: Borki Pętla
08:36 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
08:37 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
08:38 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
08:41 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
08:43 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
08:43 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
08:44 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
08:44 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
08:47 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
08:50 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
08:54 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
08:54 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
08:56 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
08:57 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
08:58 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
08:59 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
09:01 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
09:02 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
09:02 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
09:03 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
09:04 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
09:05 70 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe Parking
09:06 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
09:07 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
09:08 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
09:10 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
09:13 0 Kierunek: Pszczelnik Park
09:14 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
09:17 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
09:20 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
09:21 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
09:21 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
09:23 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
09:23 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
09:24 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
09:27 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
09:28 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
09:29 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
09:31 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
09:31 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
09:32 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
09:34 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
09:35 70 Kierunek: Borki Pętla
09:35 930 Kierunek: Nikiszowiec Pętla
09:36 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
09:37 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
09:38 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
09:43 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
09:43 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
09:44 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
09:47 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
09:50 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
09:54 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
09:55 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
09:58 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
09:59 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
10:01 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
10:04 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
10:06 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
10:07 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
10:08 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
10:10 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
10:12 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
10:13 0 Kierunek: Pszczelnik Park
10:17 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
10:20 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
10:21 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
10:23 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
10:24 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
10:28 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
10:28 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
10:29 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
10:31 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
10:32 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
10:34 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
10:35 70 Kierunek: Borki Pętla
10:36 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
10:37 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
10:38 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
10:43 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
10:44 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
10:45 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
10:47 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
10:50 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
10:51 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
10:53 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
10:54 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
10:58 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
10:59 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
11:00 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
11:01 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
11:04 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
11:05 930 Kierunek: Nikiszowiec Pętla
11:06 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
11:07 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
11:07 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
11:12 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
11:13 0 Kierunek: Pszczelnik Park
11:17 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
11:19 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
11:20 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
11:21 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
11:24 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
11:27 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
11:29 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
11:29 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
11:32 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
11:32 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
11:34 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
11:35 70 Kierunek: Borki Pętla
11:36 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
11:37 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
11:43 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
11:44 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
11:45 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
11:47 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
11:47 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
11:50 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
11:51 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
11:54 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
11:54 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
11:59 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
11:59 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
12:02 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
12:03 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
12:04 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
12:05 70 Kierunek: Borki Pętla
12:06 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
12:07 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
12:07 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
12:10 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
12:12 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
12:13 0 Kierunek: Pszczelnik Park
12:14 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
12:17 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
12:20 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
12:21 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
12:21 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
12:24 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
12:27 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
12:29 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
12:29 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
12:32 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
12:32 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
12:34 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
12:35 70 Kierunek: Borki Pętla
12:35 930 Kierunek: Nikiszowiec Pętla
12:36 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
12:37 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
12:39 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
12:40 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
12:43 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
12:44 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
12:45 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
12:47 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
12:47 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
12:50 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
12:51 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
12:54 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
12:57 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
12:59 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
12:59 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
13:02 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
13:03 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
13:04 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
13:05 70 Kierunek: Borki Pętla
13:06 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
13:07 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
13:07 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
13:09 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
13:10 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
13:13 0 Kierunek: Pszczelnik Park
13:14 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
13:17 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
13:20 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
13:20 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
13:21 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
13:23 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
13:24 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
13:26 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
13:27 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
13:29 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
13:29 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
13:32 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
13:32 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
13:34 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
13:35 930 Kierunek: Nikiszowiec Pętla
13:35 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
13:35 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
13:35 70 Kierunek: Borki Pętla
13:36 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
13:37 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
13:39 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
13:42 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
13:43 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
13:43 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
13:44 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
13:47 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
13:47 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
13:50 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
13:50 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
13:51 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
13:54 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
13:59 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
13:59 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
14:02 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
14:03 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
14:04 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
14:05 70 Kierunek: Borki Pętla
14:06 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
14:07 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
14:07 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
14:09 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
14:12 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
14:13 0 Kierunek: Pszczelnik Park
14:14 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
14:15 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
14:17 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
14:20 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
14:21 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
14:23 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
14:24 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
14:25 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
14:26 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
14:27 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
14:28 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
14:29 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
14:29 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
14:32 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
14:32 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
14:34 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
14:35 930 Kierunek: Nikiszowiec Pętla
14:35 70 Kierunek: Borki Pętla
14:36 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
14:37 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
14:39 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
14:43 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
14:43 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
14:44 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
14:45 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
14:47 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
14:47 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
14:50 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
14:51 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
14:54 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
14:55 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
14:59 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
14:59 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
15:02 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
15:02 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
15:03 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
15:04 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
15:05 70 Kierunek: Borki Pętla
15:06 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
15:06 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
15:07 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
15:07 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
15:09 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
15:11 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
15:12 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
15:13 0 Kierunek: Pszczelnik Park
15:14 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
15:17 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
15:18 170 Kierunek: Sączów Kościół
15:20 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
15:21 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
15:23 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
15:24 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
15:26 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
15:27 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
15:29 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
15:29 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
15:30 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
15:32 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
15:32 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
15:34 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
15:35 70 Kierunek: Borki Pętla
15:35 930 Kierunek: Nikiszowiec Pętla
15:36 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
15:37 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
15:39 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
15:42 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
15:43 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
15:43 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
15:44 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
15:46 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
15:47 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
15:47 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
15:50 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
15:50 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
15:51 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
15:51 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
15:54 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
15:59 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
15:59 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
16:00 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
16:02 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
16:02 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
16:03 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
16:04 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
16:05 70 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe Parking
16:06 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
16:06 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
16:07 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
16:07 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
16:09 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
16:12 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
16:13 0 Kierunek: Pszczelnik Park
16:14 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
16:17 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
16:20 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
16:21 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
16:21 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
16:23 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
16:24 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
16:26 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
16:27 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
16:29 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
16:29 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
16:30 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
16:32 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
16:32 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
16:34 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
16:35 930 Kierunek: Nikiszowiec Pętla
16:35 70 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe Parking
16:36 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
16:37 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
16:39 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
16:43 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
16:43 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
16:44 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
16:46 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
16:47 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
16:47 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
16:50 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
16:51 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
16:54 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
16:55 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
16:55 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
16:59 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
16:59 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
17:02 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
17:03 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
17:05 70 Kierunek: Borki Pętla
17:06 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
17:06 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
17:06 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
17:07 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
17:08 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
17:09 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
17:12 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
17:13 0 Kierunek: Pszczelnik Park
17:14 168 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
17:16 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
17:17 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
17:20 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
17:21 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
17:23 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
17:24 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
17:26 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
17:27 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
17:28 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
17:29 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
17:31 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
17:32 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
17:35 930 Kierunek: Nikiszowiec Pętla
17:35 70 Kierunek: Borki Pętla
17:36 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
17:36 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
17:37 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
17:38 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
17:39 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
17:43 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
17:43 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
17:46 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
17:47 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
17:50 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
17:51 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
17:54 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
17:58 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
18:00 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
18:01 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
18:02 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
18:03 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
18:05 70 Kierunek: Borki Pętla
18:06 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
18:06 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
18:07 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
18:08 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
18:09 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
18:12 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
18:13 0 Kierunek: Pszczelnik Park
18:16 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
18:17 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
18:20 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
18:21 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
18:21 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
18:23 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
18:24 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
18:26 950 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
18:28 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
18:31 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
18:32 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
18:32 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
18:32 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
18:34 11 Kierunek: Katowice Sokolska
18:35 930 Kierunek: Nikiszowiec Pętla
18:36 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
18:38 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
18:39 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
18:42 911 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
18:43 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
18:43 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
18:47 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
18:50 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
18:54 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
18:57 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
18:58 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
19:01 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
19:02 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
19:03 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
19:03 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
19:03 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
19:04 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
19:05 70 Kierunek: Borki Pętla
19:06 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
19:10 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
19:11 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
19:12 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
19:13 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
19:18 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
19:20 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
19:21 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
19:23 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
19:24 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
19:25 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
19:30 11 Kierunek: Katowice Sokolska
19:31 177 Kierunek: Dąbrówka Mała Grzegorzka
19:32 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
19:33 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
19:33 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
19:34 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
19:35 930 Kierunek: Nikiszowiec Pętla
19:37 911 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
19:41 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
19:41 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
19:43 WUF1 Kierunek: Katowice World Urban Forum
19:50 70 Kierunek: Borki Pętla
19:50 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
19:51 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
19:54 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
19:57 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
19:58 43 Kierunek: Wojkowice Park
20:02 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
20:03 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
20:10 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
20:11 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
20:11 657 Kierunek: Katowice Sokolska
20:18 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
20:18 0 Kierunek: Pszczelnik Park
20:19 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
20:19 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
20:20 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
20:24 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
20:30 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
20:32 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
20:32 911 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
20:34 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
20:35 930 Kierunek: Nikiszowiec Pętla
20:36 177 Kierunek: Katowice Sokolska
20:36 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
20:41 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
20:41 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
20:44 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
20:50 70 Kierunek: Borki Pętla
20:50 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
20:52 61 Kierunek: Będzin Johnson Electric
20:53 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
21:02 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
21:03 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
21:04 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
21:07 43 Kierunek: Wojkowice Park
21:10 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
21:11 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
21:18 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
21:20 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
21:26 5 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
21:31 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
21:32 911 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
21:34 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
21:35 11 Kierunek: Katowice Sokolska
21:35 930 Kierunek: Nikiszowiec Pętla
21:35 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
21:36 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
21:41 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
21:41 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
21:44 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
21:50 70 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe Parking
21:50 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
21:54 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
22:02 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
22:05 5 Kierunek: Świerklaniec Park
22:05 193 Kierunek: Wełnowiec GPP BUSINESS PARK
22:08 7 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
22:11 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
22:12 911 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
22:18 0 Kierunek: Pszczelnik Park
22:20 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
22:22 43 Kierunek: Wojkowice Park
22:28 27 Kierunek: Gołonóg Kosmonautów
22:31 110 Kierunek: Michałkowice Bytomska
22:34 23 Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
22:34 M4 Kierunek: Ostrowy Górnicze Pomnik
22:35 930 Kierunek: Nikiszowiec Pętla
22:35 11 Kierunek: Czeladź Wojkowicka Pętla
22:36 177 Kierunek: Katowice Sokolska
22:36 296 Kierunek: Węzłowiec Pętla
22:38 70 Kierunek: Borki Pętla
22:39 5 Kierunek: Świerklaniec Park
22:41 657 Kierunek: Dąbrówka Mała Nowosam
22:41 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
22:44 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
22:54 M28 Kierunek: Osiedle Wieczorka Dworzec
22:56 657 Kierunek: Katowice Sokolska
23:03 600 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
23:18 50 Kierunek: Siemianowice Powstańców Pętla
23:18 61 Kierunek: Będzin Kościuszki
23:27 M101 Kierunek: Wesoła Kopalnia
23:27 5 Kierunek: Świerklaniec Park
23:28 23 Kierunek: Nowy Bytom Centrum
23:36 M1 Kierunek: Gliwice Arena Widowiskowo-Sportowa
23:36 11 Kierunek: Katowice Sokolska
23:37 657 Kierunek: Katowice Sokolska
23:42 674 Kierunek: Katowice Sokolska
23:43 76N Kierunek: Wesoła Kopalnia
23:43 7N Kierunek: Zabrze Plac Dworcowy
23:48 M3 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
23:48 M2 Kierunek: Gołonóg Zajezdnia