Rozkłady jazdy ZTM
Przejdź do treści strony
Godzina odjazdu Linia Kierunek / Ostatni przystanek dla kursu
00:49 830N Kierunek: Bytom Dworzec
01:49 830N Kierunek: Bytom Dworzec
02:49 830N Kierunek: Bytom Dworzec
03:49 7N Kierunek: Kochłowice Rynek
04:09 830 Kierunek: Bytom Dworzec
04:27 7 Kierunek: Zabrze Goethego
04:28 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
04:30 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
04:31 23 Kierunek: Zabrze Goethego
04:38 830 Kierunek: Chorzów Rynek
04:40 840 Kierunek: Gliwice Teatr
04:44 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
04:48 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
04:54 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
04:57 7 Kierunek: Zabrze Goethego
04:58 830 Kierunek: Bytom Dworzec
05:00 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
05:01 23 Kierunek: Zabrze Goethego
05:10 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
05:20 830 Kierunek: Bytom Dworzec
05:28 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
05:29 7 Kierunek: Zabrze Goethego
05:30 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
05:34 23 Kierunek: Zabrze Goethego
05:36 840 Kierunek: Gliwice Teatr
05:38 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
05:40 830 Kierunek: Bytom Dworzec
05:50 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
05:58 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
05:59 7 Kierunek: Zabrze Goethego
06:00 830 Kierunek: Bytom Dworzec
06:03 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
06:06 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
06:06 840 Kierunek: Gliwice Teatr
06:08 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
06:09 23 Kierunek: Zabrze Goethego
06:10 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
06:20 830 Kierunek: Bytom Dworzec
06:26 840 Kierunek: Gliwice Teatr
06:28 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
06:29 7 Kierunek: Zabrze Goethego
06:29 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
06:30 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
06:33 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
06:38 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
06:40 830 Kierunek: Bytom Dworzec
06:44 23 Kierunek: Zabrze Goethego
06:46 840 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
06:50 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
06:58 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
06:59 7 Kierunek: Zabrze Goethego
07:00 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
07:00 830 Kierunek: Bytom Dworzec
07:03 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
07:06 840 Kierunek: Gliwice Teatr
07:08 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
07:10 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
07:14 23 Kierunek: Zabrze Goethego
07:20 830 Kierunek: Bytom Dworzec
07:28 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
07:29 7 Kierunek: Zabrze Goethego
07:30 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
07:31 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
07:33 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
07:39 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
07:40 830 Kierunek: Bytom Dworzec
07:41 840 Kierunek: Gliwice Teatr
07:44 23 Kierunek: Zabrze Goethego
07:50 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
07:58 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
07:59 7 Kierunek: Zabrze Goethego
08:00 830 Kierunek: Bytom Dworzec
08:01 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
08:03 6 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
08:09 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
08:10 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
08:14 23 Kierunek: Zabrze Goethego
08:20 830 Kierunek: Bytom Dworzec
08:21 840 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
08:28 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
08:29 7 Kierunek: Zabrze Goethego
08:30 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
08:31 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
08:33 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
08:39 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
08:40 830 Kierunek: Bytom Dworzec
08:49 23 Kierunek: Zabrze Goethego
08:50 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
08:58 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
09:00 830 Kierunek: Bytom Dworzec
09:01 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
09:01 840 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
09:03 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
09:10 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
09:10 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
09:13 23 Kierunek: Zabrze Goethego
09:30 7 Kierunek: Zabrze Goethego
09:30 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
09:33 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
09:34 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
09:40 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
09:41 840 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
09:43 23 Kierunek: Zabrze Goethego
09:50 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
10:00 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
10:03 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
10:04 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
10:10 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
10:10 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
10:13 23 Kierunek: Zabrze Goethego
10:21 840 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
10:30 7 Kierunek: Zabrze Goethego
10:30 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
10:33 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
10:34 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
10:40 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
10:43 23 Kierunek: Zabrze Goethego
10:50 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
11:00 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
11:00 7 Kierunek: Zabrze Goethego
11:01 840 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
11:03 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
11:10 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
11:10 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
11:13 23 Kierunek: Zabrze Goethego
11:30 7 Kierunek: Zabrze Goethego
11:30 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
11:33 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
11:34 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
11:41 840 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
11:43 23 Kierunek: Zabrze Goethego
11:50 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
11:50 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
12:00 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
12:00 7 Kierunek: Zabrze Goethego
12:03 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
12:10 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
12:13 23 Kierunek: Zabrze Goethego
12:21 840 Kierunek: Gliwice Teatr
12:30 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
12:30 7 Kierunek: Zabrze Goethego
12:33 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
12:34 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
12:40 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
12:43 23 Kierunek: Zabrze Goethego
12:50 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
12:56 840 Kierunek: Gliwice Teatr
13:00 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
13:00 7 Kierunek: Zabrze Goethego
13:03 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
13:04 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
13:10 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
13:10 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
13:13 23 Kierunek: Zabrze Goethego
13:20 830 Kierunek: Bytom Dworzec
13:26 840 Kierunek: Gliwice Teatr
13:30 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
13:30 7 Kierunek: Zabrze Goethego
13:30 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
13:33 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
13:34 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
13:40 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
13:40 830 Kierunek: Bytom Dworzec
13:43 23 Kierunek: Zabrze Goethego
13:50 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
13:56 840 Kierunek: Gliwice Teatr
14:00 7 Kierunek: Zabrze Goethego
14:00 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
14:00 830 Kierunek: Bytom Dworzec
14:03 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
14:04 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
14:10 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
14:10 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
14:13 23 Kierunek: Zabrze Goethego
14:20 830 Kierunek: Bytom Dworzec
14:26 840 Kierunek: Gliwice Teatr
14:30 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
14:30 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
14:30 7 Kierunek: Zabrze Goethego
14:33 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
14:34 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
14:40 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
14:40 830 Kierunek: Bytom Dworzec
14:43 23 Kierunek: Zabrze Goethego
14:50 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
14:56 840 Kierunek: Gliwice Teatr
15:00 7 Kierunek: Zabrze Goethego
15:00 830 Kierunek: Bytom Dworzec
15:00 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
15:03 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
15:04 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
15:10 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
15:10 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
15:13 23 Kierunek: Zabrze Goethego
15:20 830 Kierunek: Bytom Dworzec
15:26 840 Kierunek: Gliwice Teatr
15:30 7 Kierunek: Zabrze Goethego
15:30 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
15:30 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
15:33 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
15:34 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
15:40 830 Kierunek: Bytom Dworzec
15:40 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
15:43 23 Kierunek: Zabrze Goethego
15:50 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
15:56 840 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
16:00 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
16:00 7 Kierunek: Zabrze Goethego
16:00 830 Kierunek: Bytom Dworzec
16:03 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
16:04 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
16:10 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
16:10 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
16:13 23 Kierunek: Zabrze Goethego
16:20 830 Kierunek: Bytom Dworzec
16:26 840 Kierunek: Gliwice Teatr
16:30 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
16:30 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
16:30 7 Kierunek: Zabrze Goethego
16:33 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
16:34 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
16:40 830 Kierunek: Bytom Dworzec
16:40 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
16:43 23 Kierunek: Zabrze Goethego
16:50 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
16:56 840 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
17:00 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
17:00 830 Kierunek: Bytom Dworzec
17:00 7 Kierunek: Zabrze Goethego
17:03 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
17:04 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
17:09 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
17:10 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
17:14 23 Kierunek: Zabrze Goethego
17:20 830 Kierunek: Bytom Dworzec
17:26 840 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
17:29 7 Kierunek: Zabrze Goethego
17:30 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
17:31 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
17:33 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
17:40 830 Kierunek: Bytom Dworzec
17:44 23 Kierunek: Zabrze Goethego
17:50 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
17:58 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
18:00 830 Kierunek: Bytom Dworzec
18:01 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
18:09 23 Kierunek: Zabrze Goethego
18:09 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
18:10 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
18:11 840 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
18:22 6 Kierunek: Gliwice Robotnicza
18:29 7 Kierunek: Zabrze Goethego
18:30 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
18:31 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
18:39 23 Kierunek: Zabrze Goethego
18:50 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
18:50 840 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
18:55 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
19:00 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
19:01 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
19:09 7 Kierunek: Zabrze Goethego
19:10 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
19:21 6 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
19:27 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
19:30 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
19:41 23 Kierunek: Zabrze Goethego
19:50 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
19:50 840 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
19:52 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
19:56 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
20:10 7 Kierunek: Zabrze Goethego
20:10 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
20:13 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
20:21 6 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
20:23 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
20:30 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
20:41 23 Kierunek: Zabrze Goethego
20:48 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
20:50 840 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
20:52 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
21:00 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
21:10 7 Kierunek: Zabrze Goethego
21:13 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
21:21 6 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
21:30 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
21:41 23 Kierunek: Zabrze Goethego
21:48 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
21:50 840 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
21:52 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
22:00 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
22:15 7 Kierunek: Zabrze Goethego
22:21 6 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
22:30 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
22:35 840 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
22:41 23 Kierunek: Zabrze Goethego
22:43 109 Kierunek: Osiedle Witosa Pętla
22:48 674 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
22:52 673 Kierunek: Osiedle Tysiąclecia Pętla
23:00 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
23:24 840 Kierunek: Gliwice Plac Piastów
23:28 820 Kierunek: Tarnowskie Góry Dworzec
23:34 23 Kierunek: Nowy Bytom Centrum
23:49 830N Kierunek: Bytom Dworzec
23:49 7N Kierunek: Zabrze Goethego

Ten serwis używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki zmień jej ustawienia.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację stosowania plików cookies.

Akceptuję