Rozkłady jazdy ZTM
Przejdź do treści strony

Przystanek: Dąbrowa Górnicza Centrum Stanowisko: 2

Zmiany w zakresie obsługi przystanków
Ostatnia aktualizacja: 24.09.2021 08:49
Sosnowiec zmiany w ruchu w związku z modernizacją infrastruktury tramwajowej
Data obowiązywania od: 01.02.2021
Wrześniowe zmiany rozkładów jazdy
Ostatnia aktualizacja: 22.09.2021 09:47
Siewierz Przebudowa drogi DK1
Data obowiązywania od: 04.08.2021
Dąbrowa Górnicza zmiana trasy linii 49 i 175
Data obowiązywania od: 07.11.2020
Dąbrowa Górnicza zmiana tras linii nr 16, 79, 242, 716, 604, 644 i 903N
Data obowiązywania od: 02.11.2020
Godzina odjazdu Linia Kierunek / Ostatni przystanek dla kursu
00:52 903N Kierunek: Gołonóg Zajezdnia
04:23 634 Kierunek: Strzemieszyce Granica
04:30 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
04:59 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
05:04 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
05:19 606 Kierunek: Błędów Zagórze
05:21 634 Kierunek: Sławków ZWM
05:30 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
05:31 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
05:35 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
05:40 140 Kierunek: Tucznawa Remiza
05:59 635 Kierunek: Antoniów Autostrada
05:59 606 Kierunek: Błędów Zagórze
06:06 634 Kierunek: Strzemieszyce Granica
06:24 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
06:30 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
06:32 637 Kierunek: Siewierz Dom Kultury
06:35 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
06:43 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
07:16 606 Kierunek: Błędów Zagórze
07:20 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
07:22 634 Kierunek: Sławków ZWM
07:30 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
07:31 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
07:35 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
07:36 49 Kierunek: Sławków ZWM
07:40 140 Kierunek: Tucznawa Remiza
07:41 635 Kierunek: Antoniów Autostrada
07:55 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
08:01 634 Kierunek: Strzemieszyce Granica
08:20 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
08:48 606 Kierunek: Błędów Zagórze
08:50 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
09:10 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
09:15 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
09:17 634 Kierunek: Sławków ZWM
09:19 635 Kierunek: Wojkowice Kościelne Kościół
09:21 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
09:28 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
09:35 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
09:40 140 Kierunek: Tucznawa Remiza
09:50 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
09:50 49 Kierunek: Sławków ZWM
10:11 634 Kierunek: Strzemieszyce Granica
10:14 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
10:29 606 Kierunek: Błędów Zagórze
10:32 637 Kierunek: Siewierz Dom Kultury
10:35 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
11:00 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
11:11 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
11:14 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
11:22 634 Kierunek: Sławków ZWM
11:28 606 Kierunek: Błędów Zagórze
11:35 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
11:40 140 Kierunek: Tucznawa Remiza
11:55 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
12:00 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
12:13 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
12:14 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
12:18 606 Kierunek: Błędów Zagórze
12:21 634 Kierunek: Strzemieszyce Granica
12:29 635 Kierunek: Wojkowice Kościelne Kościół
12:51 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
13:00 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
13:04 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
13:05 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
13:22 634 Kierunek: Sławków ZWM
13:24 49 Kierunek: Sławków ZWM
13:31 606 Kierunek: Błędów Zagórze
13:35 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
13:40 140 Kierunek: Tucznawa Remiza
14:00 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
14:04 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
14:21 634 Kierunek: Strzemieszyce Granica
14:27 606 Kierunek: Błędów Zagórze
14:32 637 Kierunek: Siewierz Dom Kultury
14:35 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
14:39 635 Kierunek: Wojkowice Kościelne Kościół
14:41 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
14:53 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
15:00 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
15:10 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
15:22 634 Kierunek: Sławków ZWM
15:35 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
15:38 49 Kierunek: Sławków ZWM
15:40 140 Kierunek: Tucznawa Remiza
15:51 603 Kierunek: Kuźniczka Nowa
15:55 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
16:00 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
16:10 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
16:11 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
16:21 634 Kierunek: Strzemieszyce Granica
16:41 635 Kierunek: Wojkowice Kościelne Kościół
17:10 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
17:10 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
17:11 606 Kierunek: Błędów Zagórze
17:15 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
17:22 634 Kierunek: Sławków ZWM
17:35 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
17:40 140 Kierunek: Tucznawa Remiza
17:43 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
17:51 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
18:10 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
18:10 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
18:18 49 Kierunek: Sławków ZWM
18:21 634 Kierunek: Strzemieszyce Granica
18:29 603 Kierunek: Kuźniczka Nowa
18:32 637 Kierunek: Siewierz Dom Kultury
18:35 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
18:58 635 Kierunek: Wojkowice Kościelne Kościół
19:11 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
19:17 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
19:20 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
19:22 634 Kierunek: Sławków ZWM
19:34 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
19:40 606 Kierunek: Błędów Zagórze
19:40 140 Kierunek: Tucznawa Remiza
19:54 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
20:15 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
20:20 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
20:21 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
20:21 634 Kierunek: Strzemieszyce Granica
20:34 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
20:54 635 Kierunek: Wojkowice Kościelne Kościół
21:01 606 Kierunek: Błędów Zagórze
21:04 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
21:11 49 Kierunek: Sławków ZWM
21:20 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
21:22 634 Kierunek: Sławków ZWM
21:25 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
21:36 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
21:40 140 Kierunek: Tucznawa Remiza
22:20 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
22:21 634 Kierunek: Sławków ZWM
22:23 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
22:26 84 Kierunek: Gołonóg Zajezdnia
22:32 637 Kierunek: Siewierz Dom Kultury
22:34 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
22:36 606 Kierunek: Błędów Zagórze
22:59 635 Kierunek: Ujejsce Skrzyżowanie
23:06 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
23:27 175 Kierunek: Podwarpie Pętla