Rozkłady jazdy ZTM
Przejdź do treści strony

Przystanek: Dąbrowa Górnicza Centrum Stanowisko: 2

Godzina odjazdu Linia Kierunek / Ostatni przystanek dla kursu
00:52 903N Kierunek: Gołonóg Zajezdnia
04:12 634 Kierunek: Sławków ZWM
04:23 637 Kierunek: Siewierz Dom Kultury
04:23 140 Kierunek: Tucznawa Remiza
04:30 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
04:37 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
04:42 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
04:42 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
04:43 603 Kierunek: Kuźniczka Nowa
04:43 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
04:47 49 Kierunek: Sławków ZWM
04:51 634 Kierunek: Strzemieszyce Granica
04:56 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
04:59 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
05:04 606 Kierunek: Błędów Zagórze
05:11 634 Kierunek: Sławków ZWM
05:15 84 Kierunek: Łosień Szkoła
05:17 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
05:18 605 Kierunek: Łosień Szkoła
05:23 637 Kierunek: Siewierz Dom Kultury
05:24 140 Kierunek: Tucznawa Remiza
05:30 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
05:30 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
05:35 928 Kierunek: Kazimierz Górniczy Kopalnia
05:43 634 Kierunek: Sławków ZWM
05:44 603 Kierunek: Kuźniczka Nowa
05:47 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
05:48 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
05:50 606 Kierunek: Błędów Zagórze
05:53 49 Kierunek: Sławków ZWM
06:06 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
06:10 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
06:10 635 Kierunek: Wojkowice Kościelne Kościół
06:16 140 Kierunek: Tucznawa Remiza
06:19 637 Kierunek: Siewierz Dom Kultury
06:20 84 Kierunek: Łosień Szkoła
06:23 634 Kierunek: Sławków ZWM
06:24 606 Kierunek: Błędów Zagórze
06:28 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
06:30 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
06:30 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
06:31 984 Kierunek: Strzemieszyce Zakawie Kapliczka
06:35 928 Kierunek: Kazimierz Górniczy Kopalnia
06:38 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
06:39 605 Kierunek: Łosień Szkoła
06:40 140 Kierunek: Trzebyczka Pętla
06:45 635 Kierunek: Wojkowice Kościelne Kościół
06:47 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
06:47 634 Kierunek: Sławków ZWM
06:48 606 Kierunek: Błędów Zagórze
06:54 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
06:55 635 Kierunek: Wojkowice Kościelne Szkoła
07:02 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
07:06 49 Kierunek: Sławków ZWM
07:08 637 Kierunek: Siewierz Dom Kultury
07:10 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
07:23 634 Kierunek: Strzemieszyce Granica
07:30 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
07:30 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
07:35 928 Kierunek: Kazimierz Górniczy Kopalnia
07:37 84 Kierunek: Łosień Szkoła
07:43 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
07:43 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
07:50 140 Kierunek: Tucznawa Remiza
07:53 634 Kierunek: Sławków ZWM
07:54 603 Kierunek: Kuźniczka Nowa
08:02 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
08:10 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
08:11 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
08:13 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
08:15 635 Kierunek: Antoniów Autostrada
08:22 606 Kierunek: Błędów Zagórze
08:23 634 Kierunek: Strzemieszyce Granica
08:26 49 Kierunek: Sławków ZWM
08:34 637 Kierunek: Siewierz Dom Kultury
08:37 84 Kierunek: Łosień Szkoła
08:39 606 Kierunek: Gołonóg Zajezdnia
08:43 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
08:50 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
08:53 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
08:55 635 Kierunek: Gołonóg Zajezdnia
08:57 634 Kierunek: Sławków ZWM
09:02 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
09:10 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
09:11 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
09:15 635 Kierunek: Wojkowice Kościelne Kościół
09:24 603 Kierunek: Kuźniczka Nowa
09:27 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
09:33 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
09:36 140 Kierunek: Tucznawa Remiza
09:37 84 Kierunek: Łosień Szkoła
09:38 49 Kierunek: Sławków ZWM
09:42 634 Kierunek: Strzemieszyce Granica
09:50 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
09:50 635 Kierunek: Gołonóg Zajezdnia
09:53 606 Kierunek: Błędów Zagórze
10:02 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
10:08 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
10:10 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
10:23 634 Kierunek: Strzemieszyce Granica
10:23 637 Kierunek: Siewierz Dom Kultury
10:33 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
10:37 84 Kierunek: Łosień Szkoła
10:43 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
10:46 49 Kierunek: Sławków ZWM
10:47 634 Kierunek: Sławków ZWM
10:52 603 Kierunek: Kuźniczka Nowa
11:00 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
11:02 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
11:08 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
11:10 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
11:15 635 Kierunek: Wojkowice Kościelne Kościół
11:15 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
11:22 140 Kierunek: Tucznawa Remiza
11:23 606 Kierunek: Błędów Zagórze
11:33 634 Kierunek: Strzemieszyce Granica
11:37 84 Kierunek: Łosień Szkoła
11:38 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
11:43 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
11:45 635 Kierunek: Antoniów Autostrada
11:56 603 Kierunek: Kuźniczka Nowa
11:57 634 Kierunek: Sławków ZWM
12:00 635 Kierunek: Wojkowice Kościelne Szkoła
12:00 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
12:02 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
12:03 49 Kierunek: Sławków ZWM
12:04 140 Kierunek: Trzebyczka Pętla
12:10 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
12:15 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
12:19 606 Kierunek: Błędów Zagórze
12:19 637 Kierunek: Siewierz Dom Kultury
12:28 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
12:31 84 Kierunek: Łosień Szkoła
12:35 928 Kierunek: Kazimierz Górniczy Kopalnia
12:36 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
12:38 606 Kierunek: Błędów Zagórze
12:40 634 Kierunek: Sławków ZWM
12:49 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
12:53 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
12:55 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
13:00 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
13:05 605 Kierunek: Łosień Szkoła
13:08 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
13:08 49 Kierunek: Sławków ZWM
13:19 140 Kierunek: Trzebyczka Pętla
13:20 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
13:23 634 Kierunek: Strzemieszyce Granica
13:24 606 Kierunek: Błędów Zagórze
13:25 635 Kierunek: Wojkowice Kościelne Szkoła
13:32 84 Kierunek: Łosień Szkoła
13:34 637 Kierunek: Siewierz Dom Kultury
13:35 928 Kierunek: Kazimierz Górniczy Kopalnia
13:35 635 Kierunek: Antoniów Autostrada
13:38 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
13:41 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
13:49 606 Kierunek: Błędów Zagórze
13:57 634 Kierunek: Sławków ZWM
14:00 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
14:04 603 Kierunek: Kuźniczka Nowa
14:05 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
14:10 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
14:10 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
14:20 635 Kierunek: Wojkowice Kościelne Szkoła
14:20 984 Kierunek: Strzemieszyce Zakawie Kapliczka
14:24 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
14:28 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
14:28 49 Kierunek: Sławków ZWM
14:32 637 Kierunek: Siewierz Dom Kultury
14:33 606 Kierunek: Błędów Zagórze
14:35 605 Kierunek: Łosień Szkoła
14:35 928 Kierunek: Kazimierz Górniczy Kopalnia
14:37 84 Kierunek: Łosień Szkoła
14:47 634 Kierunek: Sławków ZWM
14:54 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
15:04 603 Kierunek: Kuźniczka Nowa
15:05 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
15:07 140 Kierunek: Tucznawa Remiza
15:07 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
15:08 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
15:10 635 Kierunek: Antoniów Autostrada
15:10 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
15:10 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
15:21 606 Kierunek: Błędów Zagórze
15:23 634 Kierunek: Sławków ZWM
15:24 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
15:35 928 Kierunek: Kazimierz Górniczy Kopalnia
15:37 84 Kierunek: Łosień Szkoła
15:39 606 Kierunek: Błędów Zagórze
15:39 637 Kierunek: Siewierz Dom Kultury
15:40 635 Kierunek: Wojkowice Kościelne Kościół
15:48 49 Kierunek: Sławków ZWM
15:57 634 Kierunek: Sławków ZWM
15:58 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
15:58 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
15:59 605 Kierunek: Łosień Szkoła
16:02 140 Kierunek: Tucznawa Remiza
16:07 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
16:09 606 Kierunek: Błędów Zagórze
16:10 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
16:10 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
16:17 984 Kierunek: Strzemieszyce Zakawie Kapliczka
16:25 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
16:30 635 Kierunek: Antoniów Autostrada
16:37 84 Kierunek: Łosień Szkoła
16:39 603 Kierunek: Kuźniczka Nowa
16:43 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
16:43 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
16:45 635 Kierunek: Wojkowice Kościelne Szkoła
16:47 634 Kierunek: Strzemieszyce Granica
16:53 637 Kierunek: Siewierz Dom Kultury
16:57 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
17:08 49 Kierunek: Sławków ZWM
17:09 606 Kierunek: Błędów Zagórze
17:10 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
17:10 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
17:10 634 Kierunek: Strzemieszyce Granica
17:18 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
17:20 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
17:24 605 Kierunek: Łosień Szkoła
17:33 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
17:44 603 Kierunek: Kuźniczka Nowa
17:47 634 Kierunek: Sławków ZWM
17:50 928 Kierunek: Kazimierz Górniczy Kopalnia
17:50 140 Kierunek: Tucznawa Remiza
17:57 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
18:10 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
18:15 635 Kierunek: Wojkowice Kościelne Kościół
18:16 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
18:18 49 Kierunek: Sławków ZWM
18:20 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
18:23 634 Kierunek: Strzemieszyce Granica
18:32 637 Kierunek: Siewierz Dom Kultury
18:34 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
18:34 606 Kierunek: Błędów Zagórze
18:46 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
18:53 634 Kierunek: Sławków ZWM
19:02 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
19:05 635 Kierunek: Wojkowice Kościelne Kościół
19:12 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
19:19 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
19:20 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
19:22 928 Kierunek: Kazimierz Górniczy Kopalnia
19:24 605 Kierunek: Łosień Szkoła
19:25 49 Kierunek: Sławków ZWM
19:29 603 Kierunek: Kuźniczka Nowa
19:31 634 Kierunek: Strzemieszyce Granica
19:33 606 Kierunek: Błędów Zagórze
19:36 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
19:40 140 Kierunek: Tucznawa Remiza
19:44 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
19:54 637 Kierunek: Siewierz Dom Kultury
19:54 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
20:07 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
20:11 603 Kierunek: Kuźniczka Nowa
20:16 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
20:20 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
20:21 634 Kierunek: Sławków ZWM
20:36 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
20:36 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
20:37 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
20:37 49 Kierunek: Sławków ZWM
20:59 635 Kierunek: Wojkowice Kościelne Szkoła
21:00 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
21:18 606 Kierunek: Błędów Zagórze
21:20 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
21:22 634 Kierunek: Sławków ZWM
21:23 84 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
21:28 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
21:36 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
21:40 140 Kierunek: Tucznawa Remiza
21:49 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
21:52 605 Kierunek: Łosień Szkoła
22:07 49 Kierunek: Sławków Rynek
22:20 716 Kierunek: Korzeniec Kopalnia Piasku [nż]
22:21 634 Kierunek: Sławków ZWM
22:26 84 Kierunek: Gołonóg Zajezdnia
22:27 175 Kierunek: Podwarpie Pętla
22:32 637 Kierunek: Siewierz Dom Kultury
22:34 28 Kierunek: Maczki Kościuszki
22:36 606 Kierunek: Błędów Zagórze
22:40 984 Kierunek: Strzemieszyce Zakawie Kapliczka
22:41 260 Kierunek: Porąbka Osiedle Juliusz II
22:51 116 Kierunek: Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników
22:59 635 Kierunek: Antoniów Autostrada
23:09 84 Kierunek: Gołonóg Aleja Piłsudskiego
23:33 175 Kierunek: Podwarpie Pętla