Rozkłady jazdy ZTM
Przejdź do treści strony

Przystanek: Czeladź Zespół Szkół Stanowisko: 2

Godzina odjazdu Linia Kierunek / Ostatni przystanek dla kursu
01:19 911N Kierunek: Katowice Dworzec
03:04 911N Kierunek: Katowice Dworzec
04:19 911N Kierunek: Katowice Dworzec
04:43 27 Kierunek: Katowice Plac Wolności
04:51 935 Kierunek: Ćmok Pętla
04:51 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
04:56 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
04:59 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
05:05 235 Kierunek: Sosnowiec Szpital Wojewódzki
05:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
05:13 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
05:19 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
05:27 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
05:41 935 Kierunek: Ćmok Pętla
05:49 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
05:49 27 Kierunek: Katowice Plac Wolności
05:49 100 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
06:02 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
06:05 133 Kierunek: Katowice Wita Stwosza
06:08 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
06:09 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
06:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
06:15 235 Kierunek: Sosnowiec Szpital Wojewódzki
06:17 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
06:17 911 Kierunek: Katowice Dworzec
06:23 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
06:29 27 Kierunek: Katowice Plac Wolności
06:35 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
06:37 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
06:39 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
06:41 935 Kierunek: Ćmok Pętla
06:49 100 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
06:53 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
07:09 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
07:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
07:13 27 Kierunek: Katowice Plac Wolności
07:17 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
07:17 911 Kierunek: Katowice Dworzec
07:18 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
07:23 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
07:27 235 Kierunek: Sosnowiec Szpital Wojewódzki
07:37 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
07:39 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
07:41 935 Kierunek: Ćmok Pętla
07:50 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
07:53 27 Kierunek: Katowice Plac Wolności
07:53 100 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
08:05 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
08:09 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
08:09 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
08:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
08:17 911 Kierunek: Katowice Dworzec
08:26 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
08:33 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
08:38 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
08:41 935 Kierunek: Ćmok Pętla
08:52 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
08:53 100 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
08:53 27 Kierunek: Katowice Plac Wolności
08:57 235 Kierunek: Sosnowiec Szpital Wojewódzki
09:08 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
09:09 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
09:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
09:13 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
09:17 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
09:17 911 Kierunek: Katowice Dworzec
09:26 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
09:37 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
09:41 935 Kierunek: Ćmok Pętla
09:43 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
09:49 27 Kierunek: Katowice Plac Wolności
09:53 100 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
10:09 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
10:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
10:13 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
10:13 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
10:22 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
10:26 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
10:27 235 Kierunek: Sosnowiec Szpital Wojewódzki
10:41 27 Kierunek: Katowice Plac Wolności
10:41 935 Kierunek: Ćmok Pętla
10:43 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
10:47 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
10:53 100 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
11:09 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
11:10 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
11:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
11:13 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
11:26 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
11:27 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
11:41 935 Kierunek: Ćmok Pętla
11:43 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
11:43 27 Kierunek: Katowice Plac Wolności
11:47 235 Kierunek: Sosnowiec Szpital Wojewódzki
11:53 100 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
11:59 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
12:01 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
12:12 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
12:13 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
12:21 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
12:26 88 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
12:30 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
12:41 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
12:41 935 Kierunek: Ćmok Pętla
12:43 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
12:48 100 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
12:56 27 Kierunek: Katowice Plac Wolności
13:03 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
13:07 235 Kierunek: Sosnowiec Szpital Wojewódzki
13:09 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
13:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
13:13 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
13:16 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
13:17 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
13:37 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
13:39 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
13:41 935 Kierunek: Ćmok Pętla
13:43 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
13:45 911 Kierunek: Katowice Dworzec
13:48 100 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
13:49 27 Kierunek: Katowice Plac Wolności
14:09 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
14:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
14:13 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
14:17 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
14:17 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
14:26 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
14:27 235 Kierunek: Sosnowiec Szpital Wojewódzki
14:33 27 Kierunek: Katowice Plac Wolności
14:37 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
14:39 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
14:41 935 Kierunek: Ćmok Pętla
14:43 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
14:45 911 Kierunek: Katowice Dworzec
14:45 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
14:53 100 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
15:10 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
15:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
15:13 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
15:13 27 Kierunek: Katowice Plac Wolności
15:14 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
15:22 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
15:26 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
15:41 935 Kierunek: Ćmok Pętla
15:43 27 Kierunek: Katowice Plac Wolności
15:43 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
15:44 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
15:45 911 Kierunek: Katowice Dworzec
15:47 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
15:53 100 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
15:53 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
15:57 235 Kierunek: Sosnowiec Szpital Wojewódzki
16:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
16:13 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
16:17 27 Kierunek: Katowice Plac Wolności
16:27 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
16:33 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
16:36 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
16:41 935 Kierunek: Ćmok Pętla
16:44 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
16:49 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
16:55 911 Kierunek: Katowice Dworzec
16:58 100 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
17:03 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
17:07 235 Kierunek: Pogoń Akademiki
17:13 27 Kierunek: Katowice Plac Wolności
17:14 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
17:16 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
17:17 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
17:18 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
17:37 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
17:38 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
17:43 27 Kierunek: Katowice Plac Wolności
17:44 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
17:48 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
17:51 935 Kierunek: Ćmok Pętla
17:55 911 Kierunek: Katowice Dworzec
18:08 100 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
18:14 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
18:15 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
18:16 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
18:23 27 Kierunek: Katowice Plac Wolności
18:25 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
18:28 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
18:33 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
18:34 911 Kierunek: Katowice Dworzec
18:51 935 Kierunek: Ćmok Pętla
18:53 100 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
18:54 911 Kierunek: Katowice Dworzec
19:03 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
19:27 88 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
19:27 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
19:28 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
19:38 27 Kierunek: Katowice Plac Wolności
19:40 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
19:51 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
19:57 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
19:59 100 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
20:04 133 Kierunek: Katowice Plac Wolności
20:21 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
20:24 911 Kierunek: Katowice Dworzec
20:51 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
20:57 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
20:57 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
20:57 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
21:11 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
21:12 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
21:26 27 Kierunek: Katowice Plac Wolności
21:29 911 Kierunek: Katowice Dworzec
21:51 35 Kierunek: Kosztowy Rynek
21:56 100 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
22:07 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
22:21 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
22:24 911 Kierunek: Katowice Dworzec
22:26 35 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
22:27 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
22:47 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
22:59 88 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
23:00 911 Kierunek: Katowice Dworzec
23:05 27 Kierunek: Katowice Plac Wolności
23:06 27 Kierunek: Gołonóg Kosmonautów
23:21 35 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
23:30 911 Kierunek: Katowice Dworzec
23:32 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności

Ten serwis używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki zmień jej ustawienia.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację stosowania plików cookies.

Akceptuję