Rozkłady jazdy ZTM
Przejdź do treści strony

Przystanek: Czeladź Zespół Szkół Stanowisko: 2

Godzina odjazdu Linia Kierunek / Ostatni przystanek dla kursu
01:19 911N Kierunek: Katowice Dworzec
03:04 911N Kierunek: Katowice Dworzec
03:05 902N Kierunek: Zagórze Zajezdnia
04:19 911N Kierunek: Katowice Dworzec
04:51 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
04:55 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
04:57 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
05:10 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
05:27 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
05:42 911 Kierunek: Katowice Sądowa
05:49 100 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
06:01 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
06:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
06:21 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
06:27 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
06:45 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
06:54 911 Kierunek: Katowice Sądowa
07:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
07:11 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
07:21 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
07:27 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
07:48 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
07:54 911 Kierunek: Katowice Sądowa
08:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
08:11 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
08:21 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
08:21 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
08:27 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
08:43 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
08:54 911 Kierunek: Katowice Sądowa
09:11 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
09:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
09:21 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
09:27 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
09:54 911 Kierunek: Katowice Sądowa
09:58 100 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
10:01 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
10:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
10:11 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
10:21 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
10:27 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
10:54 911 Kierunek: Katowice Sądowa
10:56 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
11:01 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
11:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
11:11 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
11:21 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
11:27 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
11:54 911 Kierunek: Katowice Sądowa
11:58 100 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
12:01 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
12:11 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
12:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
12:21 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
12:27 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
12:53 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
12:54 911 Kierunek: Katowice Sądowa
13:01 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
13:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
13:11 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
13:21 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
13:27 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
13:54 911 Kierunek: Katowice Sądowa
13:58 100 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
14:01 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
14:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
14:11 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
14:21 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
14:27 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
14:53 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
14:54 911 Kierunek: Katowice Sądowa
15:01 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
15:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
15:11 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
15:21 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
15:27 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
15:54 911 Kierunek: Katowice Sądowa
15:55 100 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
16:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
16:11 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
16:21 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
16:21 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
16:27 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
16:53 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
16:54 911 Kierunek: Katowice Sądowa
17:01 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
17:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
17:11 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
17:21 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
17:27 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
17:54 911 Kierunek: Katowice Sądowa
18:01 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
18:05 100 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
18:11 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
18:11 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
18:21 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
18:27 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
18:54 911 Kierunek: Katowice Dworzec
19:05 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
19:21 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
19:21 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
19:24 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
19:27 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
19:42 911 Kierunek: Katowice Dworzec
19:51 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
19:57 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
20:04 100 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
20:11 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
20:21 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
20:24 911 Kierunek: Katowice Sądowa
20:51 35 Kierunek: Kosztowy Pętla
20:57 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
21:03 88 Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta
21:04 27 Kierunek: Tworzeń Huta Katowice
21:11 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
21:11 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
21:29 911 Kierunek: Katowice Dworzec
21:51 35 Kierunek: Kosztowy Rynek
22:04 100 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
22:07 11 Kierunek: Piotrowice Pętla
22:21 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
22:24 911 Kierunek: Katowice Dworzec
22:26 35 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
22:29 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności
22:49 723 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
23:00 911 Kierunek: Katowice Dworzec
23:04 27 Kierunek: Gołonóg Kosmonautów
23:07 88 Kierunek: Zagórze Zajezdnia
23:31 911 Kierunek: Katowice Dworzec
23:38 43 Kierunek: Katowice Plac Wolności