Ze względu na cykliczne zmiany w rozkładach jazdy zakres dat został ograniczony do najbliższych 12 dni
Godzina odjazdu | Linia | Kierunek / Ostatni przystanek dla kursu | |
---|---|---|---|
04:35 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
05:13 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
05:28 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
05:43 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
06:03 | 664 | Kierunek: Węzłowiec Pętla | |
06:06 | 665 | Kierunek: Przełajka Pętla | |
06:13 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
06:24 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
06:43 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
06:54 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
07:13 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
07:15 | 664 | Kierunek: Węzłowiec Pętla | |
07:26 | 665 | Kierunek: Przełajka Pętla | |
07:34 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
07:43 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
07:55 | 664 | Kierunek: Węzłowiec Pętla | |
08:04 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
08:13 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
08:26 | 665 | Kierunek: Przełajka Pętla | |
08:43 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
09:04 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
09:13 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
09:15 | 664 | Kierunek: Węzłowiec Pętla | |
09:26 | 665 | Kierunek: Przełajka Pętla | |
09:43 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
10:04 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
10:13 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
10:15 | 664 | Kierunek: Węzłowiec Pętla | |
10:31 | 665 | Kierunek: Przełajka Pętla | |
10:43 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
11:04 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
11:13 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
11:15 | 664 | Kierunek: Węzłowiec Pętla | |
11:31 | 665 | Kierunek: Przełajka Pętla | |
11:43 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
12:04 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
12:13 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
12:15 | 664 | Kierunek: Węzłowiec Pętla | |
12:31 | 665 | Kierunek: Przełajka Pętla | |
12:43 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
13:04 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
13:13 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
13:15 | 664 | Kierunek: Węzłowiec Pętla | |
13:31 | 665 | Kierunek: Przełajka Pętla | |
13:34 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
13:43 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
14:04 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
14:13 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
14:15 | 664 | Kierunek: Węzłowiec Pętla | |
14:31 | 665 | Kierunek: Przełajka Pętla | |
14:34 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
14:43 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
15:04 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
15:13 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
15:25 | 664 | Kierunek: Węzłowiec Pętla | |
15:31 | 665 | Kierunek: Przełajka Pętla | |
15:34 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
15:43 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
16:04 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
16:13 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
16:15 | 664 | Kierunek: Węzłowiec Pętla | |
16:31 | 665 | Kierunek: Przełajka Pętla | |
16:34 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
16:43 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
17:04 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
17:13 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
17:34 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
17:43 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
18:04 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
18:13 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
18:15 | 664 | Kierunek: Węzłowiec Pętla | |
18:43 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
19:04 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
19:13 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
19:29 | 665 | Kierunek: Przełajka Pętla | |
19:43 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
20:23 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
21:01 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
21:08 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
21:11 | 664 | Kierunek: Węzłowiec Pętla | |
21:48 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
22:23 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
22:39 | 665 | Kierunek: Przełajka Pętla | |
23:01 | 663 | Kierunek: Pszczelnik Park | |
23:06 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi | |
23:46 | 190 | Kierunek: Siemianowice Plac Skargi |