|
00:32
|
623N
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
02:27
|
623N
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
03:37
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
04:09
|
735
|
Kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
|
|
04:12
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
04:32
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
04:39
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
04:42
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
04:49
|
735
|
Kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
|
|
05:02
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
05:12
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
05:12
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
05:32
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
05:34
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
05:37
|
132
|
Kierunek:
Wieszowa Pętla
|
|
05:39
|
92
|
Kierunek:
Helenka ELZAB
|
|
05:46
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
06:14
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
06:18
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
06:19
|
132
|
Kierunek:
Zbrosławice Urząd Gminy
|
|
06:26
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
06:34
|
92
|
Kierunek:
Helenka ELZAB
|
|
06:44
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
06:46
|
M16
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
06:46
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
06:53
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
06:54
|
132
|
Kierunek:
Zbrosławice Urząd Gminy
|
|
07:14
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
07:16
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
07:36
|
92
|
Kierunek:
Helenka ELZAB
|
|
07:37
|
20
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
07:46
|
M16
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
07:46
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
07:49
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
08:04
|
735
|
Kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
|
|
08:29
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
08:32
|
132
|
Kierunek:
Wieszowa Pętla
|
|
08:37
|
20
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
08:46
|
M16
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
08:54
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
09:04
|
735
|
Kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
|
|
09:32
|
132
|
Kierunek:
Zbrosławice Urząd Gminy
|
|
09:32
|
20
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
09:34
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
09:46
|
M16
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
09:56
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
10:14
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
10:32
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
10:46
|
M16
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
11:04
|
735
|
Kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
|
|
11:06
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
11:14
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
11:32
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
11:46
|
92
|
Kierunek:
Helenka ELZAB
|
|
11:46
|
M16
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
11:53
|
132
|
Kierunek:
Wieszowa Pętla
|
|
12:14
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
12:16
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
12:32
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
12:41
|
92
|
Kierunek:
Helenka ELZAB
|
|
12:46
|
M16
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
12:53
|
132
|
Kierunek:
Wieszowa Pętla
|
|
13:01
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
13:04
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
13:32
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
13:34
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
13:41
|
92
|
Kierunek:
Helenka ELZAB
|
|
13:46
|
M16
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
13:50
|
132
|
Kierunek:
Wieszowa Pętla
|
|
13:51
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
14:04
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
14:12
|
20
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
14:26
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
14:30
|
132
|
Kierunek:
Wieszowa Pętla
|
|
14:39
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
14:41
|
92
|
Kierunek:
Helenka ELZAB
|
|
14:42
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
14:46
|
M16
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
15:04
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
15:26
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
15:30
|
132
|
Kierunek:
Wieszowa Pętla
|
|
15:34
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
15:41
|
92
|
Kierunek:
Helenka ELZAB
|
|
15:42
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
15:46
|
M16
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
16:01
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
16:04
|
735
|
Kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
|
|
16:04
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
16:32
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
16:32
|
132
|
Kierunek:
Zbrosławice Urząd Gminy
|
|
16:39
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
16:41
|
92
|
Kierunek:
Helenka ELZAB
|
|
16:46
|
M16
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
16:46
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
17:12
|
132
|
Kierunek:
Wieszowa Pętla
|
|
17:14
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
17:31
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
17:42
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
17:45
|
M16
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
17:49
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
18:34
|
132
|
Kierunek:
Zbrosławice Urząd Gminy
|
|
18:42
|
20
|
Kierunek:
Pyskowice Szpitalna
|
|
18:45
|
M16
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
18:51
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
19:04
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
19:38
|
92
|
Kierunek:
Helenka ELZAB
|
|
19:39
|
20
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
19:47
|
M16
|
Kierunek:
Bytom Dworzec
|
|
20:02
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
20:11
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
20:11
|
735
|
Kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
|
|
20:39
|
20
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
20:43
|
92
|
Kierunek:
Helenka ELZAB
|
|
20:58
|
132
|
Kierunek:
Wieszowa Pętla
|
|
21:17
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
21:21
|
735
|
Kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
|
|
21:26
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
21:39
|
20
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
21:52
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
22:11
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|
|
22:11
|
735
|
Kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
|
|
22:27
|
183
|
Kierunek:
Miechowice Pętla
|
|
22:29
|
132
|
Kierunek:
Wieszowa Pętla
|
|
22:39
|
20
|
Kierunek:
Boniowice Szkoła
|
|
23:19
|
15
|
Kierunek:
Zabrze Goethego
|