Rozkłady jazdy ZTM
Przejdź do treści strony
Godzina odjazdu Linia Kierunek / Ostatni przystanek dla kursu
00:09 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
00:15 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
00:49 21 Kierunek: Milowice Pętla
01:13 26 Kierunek: Milowice Pętla
01:15 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
02:15 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
03:12 21 Kierunek: Milowice Pętla
03:31 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
03:40 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
03:46 35 Kierunek: Zagórze Pętla
03:48 15 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
03:49 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
03:51 15 Kierunek: Katowice Plac Wolności
03:58 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
04:08 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
04:10 21 Kierunek: Milowice Pętla
04:19 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
04:20 26 Kierunek: Milowice Pętla
04:20 15 Kierunek: Katowice Plac Wolności
04:26 35 Kierunek: Zagórze Pętla
04:27 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
04:30 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
04:30 21 Kierunek: Milowice Pętla
04:36 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
04:43 26 Kierunek: Milowice Pętla
04:45 15 Kierunek: Katowice Plac Wolności
04:53 35 Kierunek: Zagórze Pętla
04:56 21 Kierunek: Milowice Pętla
04:57 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
05:04 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
05:11 26 Kierunek: Milowice Pętla
05:11 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
05:26 21 Kierunek: Milowice Pętla
05:27 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
05:34 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
05:41 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
05:56 21 Kierunek: Milowice Pętla
05:57 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
06:04 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
06:11 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
06:26 21 Kierunek: Milowice Pętla
06:27 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
06:34 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
06:41 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
06:56 21 Kierunek: Milowice Pętla
06:57 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
07:04 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
07:11 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
07:26 21 Kierunek: Milowice Pętla
07:27 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
07:34 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
07:41 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
07:56 21 Kierunek: Milowice Pętla
07:57 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
08:04 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
08:11 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
08:26 21 Kierunek: Milowice Pętla
08:27 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
08:34 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
08:41 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
08:56 21 Kierunek: Milowice Pętla
08:57 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
09:04 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
09:11 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
09:26 21 Kierunek: Milowice Pętla
09:27 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
09:34 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
09:56 21 Kierunek: Milowice Pętla
09:57 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
10:04 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
10:11 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
10:26 21 Kierunek: Milowice Pętla
10:27 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
10:34 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
10:41 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
10:56 21 Kierunek: Milowice Pętla
10:57 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
11:04 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
11:11 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
11:26 21 Kierunek: Milowice Pętla
11:27 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
11:34 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
11:41 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
11:56 21 Kierunek: Milowice Pętla
11:57 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
12:04 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
12:11 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
12:26 21 Kierunek: Milowice Pętla
12:27 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
12:34 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
12:41 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
12:56 21 Kierunek: Milowice Pętla
12:57 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
13:04 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
13:11 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
13:26 21 Kierunek: Milowice Pętla
13:27 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
13:34 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
13:41 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
13:56 21 Kierunek: Milowice Pętla
13:57 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
14:04 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
14:11 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
14:26 21 Kierunek: Milowice Pętla
14:27 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
14:34 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
14:41 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
14:56 21 Kierunek: Milowice Pętla
14:57 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
15:04 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
15:11 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
15:26 21 Kierunek: Milowice Pętla
15:27 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
15:34 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
15:41 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
15:56 21 Kierunek: Milowice Pętla
15:57 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
16:04 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
16:11 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
16:26 21 Kierunek: Milowice Pętla
16:27 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
16:34 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
16:41 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
16:56 21 Kierunek: Milowice Pętla
16:57 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
17:04 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
17:11 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
17:26 21 Kierunek: Milowice Pętla
17:27 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
17:34 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
17:41 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
17:56 21 Kierunek: Milowice Pętla
17:57 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
18:04 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
18:11 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
18:26 21 Kierunek: Milowice Pętla
18:27 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
18:34 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
18:56 21 Kierunek: Milowice Pętla
18:57 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
19:04 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
19:11 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
19:26 21 Kierunek: Milowice Pętla
19:27 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
19:34 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
19:41 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
19:56 21 Kierunek: Milowice Pętla
19:57 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
20:04 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
20:11 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
20:26 21 Kierunek: Milowice Pętla
20:27 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
20:34 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
20:41 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
20:44 15 Kierunek: Katowice Plac Wolności
20:56 21 Kierunek: Milowice Pętla
20:57 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
20:58 15 Kierunek: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
21:04 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
21:11 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
21:26 21 Kierunek: Milowice Pętla
21:27 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
21:34 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
21:41 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
21:56 21 Kierunek: Milowice Pętla
21:57 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
22:04 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
22:11 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
22:26 21 Kierunek: Milowice Pętla
22:27 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
22:34 27 Kierunek: Kazimierz Górniczy Pętla
22:41 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
22:56 21 Kierunek: Milowice Pętla
22:57 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
23:11 22 Kierunek: Czeladź Dworzec
23:27 51 Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
23:42 21 Kierunek: Milowice Pętla
23:55 26 Kierunek: Milowice Pętla